Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetes uh, üres petezsák!...

7 hetes uh, üres petezsák! Szeretnék egy röpke statisztikát, hogy kinek lett meg az embriója ez a diagnózis után? Tudom, hogy ez rajtam nem sokat segít, de ha rossz a statisztika lehet, hogy könnyebb elengedni.

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a 7. hetes uh-on és azt mondta nem látja, adott még esélyt hétfőig, akkor lesz 7+5 napos, de ha nem mutatja magát, kedden kórház. Tegnap már missed ab nevet kapott, de a szívem még nem engedi el :'(

2014. márc. 13. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért csak 8 heresen kezdtek el llátszodni. Majd írj hogy alakul.
2014. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen még megvolt, 8 hetesen már nem. :(

Ha a petezsák deformált, akkor gyakorlatilag nincs esély. Ha szabályos, akkor még reménykedhetsz, de nagyon ne éld bele magad.

Tüneteid vannak? (Nekem azonnal elmúltak, mikor baj lett, még azelőtt, hogy kiderült volna, hogy nincs meg.)

2014. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos a deformalt petezsakommal epp nst-n ulunk..
2014. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem sajnos ezt a babát el kell engedned. Valami oka van ennek, gyakran megtörténik, a természet szelektál. Talán jobb is, ha az ember nem is éli bele magát az egészbe az első pár hét alatt.

Mindenképpen hormonokat nézess, főleg pajzsmirigyet, mert sokszor ez a baj és nem derül ki.

Sajnálom:(

2014. márc. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A petezsák gyönyörű, sztem túl nagy is 24mm, a formája tökéletes, csak se szikhólyag se embrió :(

A tünetek mind megvannak, mellem feszül.

2014. márc. 13. 10:18
 6/19 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyem alul működik gyógyszerezek és figyelik, leidenes is vagyok de szúrom a vérhígítót, de persze ha nem lenne egészséges nyilván jobb ha nem marad, de annyira megfigyelt terhesség minden téren, hogy ezt nem vártam :(
2014. márc. 13. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a pajzsmirigy alulműködés oka legtöbbször autoimmun gyulladás, magas anti-TPO szinttel. Ezek a TPO ellenes antitestek olykor okozhatnak vetélést, fogantatási nehézséget, hiába van jól beállítva a pajzsmirigy hormon.

Egyébként 1 körül kell lenni a TSH-nak a jó fogantatáshoz és a terhesség megmaradásához. (2,5 alatt mindenképpen)


1-2 hetet még lehet várni, nem lesz tőle bajod, hátha... de 28 napos ciklus esetén a 7. héten már szokott szívhang lenni.

2014. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Én is így voltam. Terhességi tünetek, szabályos petezsák embrió és szikhólyag nélkül. 2x kaptam időt, mindig 1 hetet, de semmi. 9 hetesen volt a missed ab, előtte napon már kezdett deformálódni a petezsák.

Sajnálom! Kitartás!

2014. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kétszer volt üres petezsákom, egyiknek sem lett jó vége.
2014. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Nekem holnap lesz egy hete,hogy üres petezsákkal, ami még nőtt és szépen fejlődött menni kellett missed ab-ra. 7 hetes voltam,menses szerint 11 hetes. Nekem voltak előjelek (barnázás,majd vérzés,amivel 2 x voltam sürgősségin.) Ott nem foglalkoztak velem,pedig akkor meg volt baba. :'(
2014. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!