Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez mit jelent? 3hete volt...

Ez mit jelent? 3hete volt Missed ab. műtétem és ma kaptam meg a szövettani eredményt.

Figyelt kérdés

Nem tudok rajta eligazodni és a doki nem volt valami segítő kész,sőt...ezért kérném olyanok segítségét akik már átestek ezen és tudnak valami okossal szolgálni nekem!Ez áll a papíron:

Makroszkópos leírás:Összmennyiségben féldiónyi szürkés-barna darabos vizsgálati anyag. E/1 KZ/FZS/CSB

Mikroszkópos leírás: Decidua részletek láthatók, magzatbolyhok nem azonosíthatók.

DG.Residuum deciduae

Ezért elküldtek BHCG vér vizsgálatra az hétfőn lesz,viszont addig szeretnék valamennyit megtudni erről az egészről, mert most megijedtem!


2014. márc. 13. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvostudakozo.hu-n Dr. Hamvas Ferencet.
2014. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 14. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!