Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A veteles utan mikor mulnak...

A veteles utan mikor mulnak el a terhessegi tunetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vetélésem előtt egy nappal elmúltak a tüneteim.
2014. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez erdekes.nekem hetvegen ment el a babam es meg tegnap is szurkalt a hasam alja meg fajt a mellem.es ma is hanyingerem van
2014. ápr. 10. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

A második vetélés esetében én is úgy voltam, ahogy az első válaszoló. Abból éreztem először, hogy baj lehet, amikor már nem fájtak a melleim.

Az első vetélés után viszont éreztem émelygést még egy héttel később is. De csak émelygést, minden más egyéb testi tünet elmúlt hamar.

2014. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem missed ab műtét kellett és a műtét után múltak el a tüneteim papír szerint 9+6 hetes voltam mikor műtöttek de a magzatnak olyan 7-8 hetesen állt le a szíve...
2014. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hány hetes voltál. a 8 hetes vetélésemnél semmi nem volt már az elején sem.

A 24 hetes babámnál a halvaszülés után 2 nappal megjött a tejem, vizesedett a lábam. Néha voltak fantomrúgások is, és az agyam még most is "terhes".

2014. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!