Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után változó mennyis...

Missed ab után változó mennyiségű vérzés normális?

Figyelt kérdés
Múlt szerdán volt missed ab-m elhalt terhesség miatt. Utána kb. 2 napig vérezgettem, olyan volt, mint egy gyengébb menstruáció, majd napokon keresztül gyenge barnázás. 2 napja már szinte semmi nem volt, és most 1 héttel a műtét után megint el kezdtem vérezni - sima, piros menstruáció jellegű vérzés, nem extrém mennyiségű, de mindenképp több, mint ami korábban volt. Ez normális? Nincsenek fájdalmaim (pici menstruációs görcsön kívül), nem vagyok lázas. A műtét után kaptam Ergam cseppeket, de az már elfogyott pár napja. Volt akinek szintén ilyen furán jelentkezett a műtét utáni vérzése - volt, aztán elmúlt, aztán újra?

2014. máj. 16. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a műtét napjától számítva 3 napig semmi nem volt csak ami a műtét miatt keletkezett,aztán csak úgy elöntött a vér ez 2 hétig tartott hol nagyon erősen hol éppen hogy csak, de inkább az erős volt több napig. azt mondta a dokim hogy van ilyen,mindenkinél másképp van megvizsgált és dőlt a vér de mivel minden rendben volt már odabent így azt mondta hogy nem gond.Szerintem ha nincs lázad meg nem fáj semmid akkor nincs gond! Kitartást.
2014. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is össze-vissza véreztem: az Ergam miatt van így. Amíg használod, csökkenti a vérzést, aztán pedig, ha elmúlt a hatása, még felerősödhet átmenetileg. Ne aggódj emiatt. Sajnálom, hogy ez történt veled, tarts ki.
2014. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!