Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megérezted, hogy el fogsz...

Megérezted, hogy el fogsz vetélni? Volt már úgy valaki, hogy azt érezte el fog vetélni, voltak jelek és megtörtént/mégsem történt meg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, első terhességem minden gond nélkül zajlott, második terhességemnél a 6ik héten egyik reggel elkeztem vérezni, mire beértem orvoshoz,már nem tudott mit csinálni, edlment a baba.
2014. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan azt nem, hogy el fogok vetélni, de voltak jelek amik miatt éreztem, hogy valami nem oké... 3. baba lett volna, abban a hónapban mikor összejött mindössze egyszer tudtunk együtt lenni a férjemmel, ezért konkrétan tudtam mikor fogant! Megvártam a 8. hetet és csak akkor mentem a dokihoz, hogy biztosan legyen szívhang, nem volt, a doki szerint 5 hetes terhesség... Mondtam, hogy akkor gond van, mert tudom mikor fogant, nem akarta elhinni, mondta várjunk 2 hetet! 2 hét múlva lett szívhang és le lettem úgymond sajnálva, hogy tuti később voltunk együtt a férjemmel, de nem (hát hülye nem vagyok) és ez idegesített... Végül rá 1 hétre mindenféle fájdalom nélkül ömleni kezdett belőlem a vár, azonnal mentünk a kórházba, de már megkezdődött a vetélés, missed ab lett... Utána a dokim mondta is, hogy igazam volt, előfordul, hogy az anyák megérzik ha valami gond van, én is éreztem...
2014. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Azt nem, hogy el fogok vetélni, de azt igen, hogy valami más van a szervezetemben. Nagyon puffadtam, hányingerem volt reggelente, de betudtam annak, hogy Amiban voltunk és a sok hormonkezelt étel, meg a zabálás, meg a pára miatt még durvább 40 fok már reggel 9-kor is.


Aztán mikor hazaértünk, jött a vér és a nagy meglepetés egyik reggel.

2014. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Félek, mert 4. terhességemmel megyek ma uh-ra. Első terhességemmel nem volt semmi baj, eszembe se juttt, hogy lehetne. 2. és 3. terhességemmel viszont megéreztem, hogy elhaltak a babáim, sőt, második alkalommal azt is megéreztem, hogy ikrek. Most is azt érzem, hogy legalább 2-en indultak, de hamar vége lett. De nem tudom, hogy ezt most érzem, vagy beképzelem. Vannak jeleim sajnos, ugyanolyanok, mint előző két alkalommal.

Ma délután megtudom az igazat, de rettegek. Ma vagyok 6+6 naptár szerint.

2014. máj. 28. 07:23
 5/11 anonim ***** válasza:
De ha annak jelek és bajt érzel,mért nem mentél hamarabb? Én nagyon drukkolok.
2014. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd írj, mi volt az orvosnál, szorítok én is.
2014. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert Angliában élek, és itt nincs "ityre-fityre" csekkolás. Most is csak azért csekkolnak, mert 2x vetéltem már és behazudtam, hogy vérzek, máskülönben nem csekkolnának. És kezelni se kezelnek, itt 12 hetes kor előtt a terhesség nekik nem ér semmit.
2014. máj. 28. 14:22
 8/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltam dokinál, most fogok készülődni.
2014. máj. 28. 14:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, és képzeljétek, 29mm-es a babám. Azt mondta a szonográfus, hogy 9 hetes lehetek...de hogy azt hogy csináltam, nem tudom:D Ma 6+6-nak kéne lennem.
2014. máj. 28. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulalok Ancsa ;)
2014. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!