Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után hetekig barnázás,...

Vetélés után hetekig barnázás,10 napig Provera, de megvonásos vérzés napok óta sehol? Járt már így valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Missed ab után 5 héttel is - hol erősebben, hol gyengébben - barnázom. A műtét után 2 héttel voltam kontrollon, ahol az elhúzódó vérezgetés/pecsételés miatt (sajnos vérrög maradt bent) miatt felírták a Proverát (5mg), melyet 10 napig kellett szednem (napi 2 szem), mert attól elvileg erős megvonásos vérzésemnek kellene lennie. Napok teltek el az utolsó szem óta, ám vérzés sehol, csak a nem múló barnázás :( Munkám másik városba köt ezért csak másfél hét múlva tudok az orvosomnál megjelenni, de nagyon aggódom.

2014. jún. 8. 19:00
 1/2 Nevermind30 válasza:
Lehet, hogy egészen banális oka van. Iszol eleget, ebben a nagy melegben? A barnázás is viszi a vizet a szervezetből. A másik esetleg vashiány, ami szintén nem lenne csoda. Ne ijedj meg, próbálj sokat inni, szedj vitamint és pihenj.
2014. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a vas+c tablettát 3 napja elkezdtem szedni és mellé vettem Mastodynon (barátcserje) cseppet... hátha... egyenlőre sajnos semmi változás, remélem az orvos kitalál rá valamit, mert ez így már eléggé aggasztó.
2014. jún. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!