Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másodszor vetélek. Mi a baj...

Másodszor vetélek. Mi a baj velem? Teljesen kétségbeestem. Kb.6 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Először 3 éve történt. Azt hittem a szoptatàs miatt volt az elsővel. De most miért?:(((

2014. jún. 11. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigyeddel, hormonokkal nincs probléma? Vizsgáltasd ki magad, vérkép stb.
2014. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Trombózishajlamot is nézess! Sokan nem tudnak róla, hogy ez lapul a bajok hátterében.
2014. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt a kérdést én is feltettem néhányszor (5x). Engem hiába vizsgáltak ki, választ nem kaptunk az okokra, minden leletem negatív. Aztán az 5. missed ab. után másfél évvel megfogant a kislányom, így boldog kétgyerekes anyuka lehettem.


Fontos, hogy ne ess kétségbe és ne add fel. Szánj rá egy kis időt, hogy egy jó meddőségi szakember irányításával kivizsgáltasd magad.

2014. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves Molnárka Katalin! Te természetes úton fogantál meg a végén? Én tervezem a mesterséges megtermékenyítést.:(
2014. jún. 12. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetes úton, mondhatni véletlenül.
2014. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a pajzsmirigyed rendben akkor lehet a stressz miatt is. Nekem mondta már orvos hogy ilyen stresszes állapotban sosem leszek terhes, mikor látta a lerágott körmeimet. Nyugalom. Ha meg terhes leszel, ne menj dolgozni , mert a munkahely mindig stresszforrás. Csak pihengess othon, vagy találj ki valami hobbit.
2014. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A pajzsmirigyemre szedek gyógyszert, de most jól be van állítva. A stresszelés meg van, ezzel nem tudok mit csinálni. Ha terhes leszek megint esetleg, nem megyek dolgozni. Te meg tudtad csinálni? Sikerült?
2014. jún. 26. 10:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn még nem vagyok terhes. Most lesz az esküvőm a kővetkező hónapban. Majd itána fogunk csak próbálkozni. De amint kiderül, hogy terhes vagyok táppénzre jövök majd. Nem kockáztatok. Am én is szedek gyógyszert a pajzsmirigyemre, ezért én is tartok ettől az egész gyerekvállalás dologtól.
2014. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Probald magad azzal vigasztalni, hogy valaki ott fent csak szeret teged es azt akarja, hogy egeszseget babat szuljel!!!
2014. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne okold magad arra gondolj, hogy lehet nem lett volna egeszseges!
2014. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!