Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt egy missed ab-m, a 11....

Satine29 kérdése:

Volt egy missed ab-m, a 11. héten ultrahangon vették észre, hogy nem él a baba, össze is ment. Most a 9. hétben vagyok, csak terhes vitamint szedek, a dokim mást nem javasolt?

Figyelt kérdés
Jól vagyok, nincs görcs, barnàzàs (múltkor sem volt), de aggódom, hogy nem szedek semmit. Pl. Ultrogestan. Van itt olyan aki ugyanìgy nem szedett semmit és jó lett a vége?

2014. jún. 20. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana, de ha nem írt oka volt biztos. Viszont folsavat szedj illetve magnéziumot is ajánlatos.
2014. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt szedek. Azt mondta, hogy valószìnű beteg volt a baba, a természet szelektàl. Remélem tényleg csak egy egyszeri eset volt.
2014. jún. 20. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem 7 terhességből 2 missed.

5 spontàn vetélés és semmit se mondtak h. Szedjem csak a terh.vitamin.

Viszont a 8. Terhességemnél egy rakat magnéziumot 3*2 meg diaphyllint 3*1-et ez a terhességem probléma mentes volt és egészséges kisfiam szuletett most 3 hós. Szerintem azert kerdezd meg a dokit a magneziumrol en ugy tudom nem mindig erez a kismama gorcsot kozbe van neki! Sok sikert es fel a fejjel!

2014. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ùristen 7 vetélés! Nagyon sajnàlom. Hétfőn megyek orvoshoz, remélem minden rendben lesz.
2014. jún. 20. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Két missed-em volt. 9 és 11 hetesen. Amikor terhes voltam (három fiam született) semmit nem kellett szednem a babákkal, csak a vitamint és magnéziumot a vége felé... Minden rendben volt. Remélem veled is rendben lesz!!!!!!!!!
2014. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is csak terhes vitamint szedtem másodikra, minden rendben volt, nagyon könnyű terhességem volt.
2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az 5. vàlaszolótól kérdezném, hogy voltak e tünetei a vetéléskor? Egyformàn zajlott mind a kettő? Csak mert nekem semmi tünetem nem volt és most is jól vagyok. Félek, hogy megint hideg zuhanyként ér.
2014. jún. 21. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem két vetélésem volt! Az első nekem is úgy volt, mint neked! 11 hetes Uh-n közölték, hogy a 9. héten megállt a szíve, már Ő is kezdett "összemenni"! Következő terhességnél én sem szedtem vetélés csökkentő gyógyszert! Nem írtak fel! Sajnos a Babánkat elvesztettük a 20. héten, de ennek nem volt köze ahhoz, hogy nem szedtem vetélés csökkentőt! Ciszták miatt ment el a Baba! Ha aggaszt a dolog akkor beszéld meg az orvosoddal! Gondolom az Anti-D injekciót te is megkaptad vetélés után?! Bízz abban, hogy most nem lesz gond! Gratulálok! És sajnálom az előző veszteséged!
2014. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kaptam injekciót. B pozitìv vagyok.
2014. jún. 23. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden rendben?

Jól vagytok?

2014. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!