Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan tovább? Többi lent....

Hogyan tovább? Többi lent. Missed ab

Figyelt kérdés

Ma voltunk a párommal orvosnál elvileg 10 hetes lennék a héten. Neten olvasgattuk mi lesz a 10. héten. Fel voltunk készülve rá h már látunk kezeket, lábacskákat és egy mozgó kisbabát.

Ehelyett sokkolt az orvos mikor kereste és amit ő is mi is láttuk h nem találja.

Akkor mondta h baj van nincs szívműködés és a babát se látja. Várjunk mindjárt jön egy másik doki hátha ő téved.

A másik doki is ezt mondta.

Elhalt.

4 évet küszködtünk orvostól orvosig jártunk még végül természetes úton teherbe estem. Most már mikor élveztem és örültünk Neki itthagyott minket.

Pénteken lesz Missed ab műtétem.

Meg tudják mondani h kislány v kisfiú lett volna?

Hogyan lehet lelkileg feldolgozni?

Kinek mikor sikerült legközelebb?

Nagyon hiányzik mivel a szívhangot is hallottam 6 hetesen.


2014. jún. 24. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Nem tudják megmondani a nemét, de szerintem ez nem is fontos. Nekem is volt egy missed ab műtétem. Utána 3 hónap szünetet javasoltak, ehhez képest nekünk 6 héttel később (az első együttlétből a műtét után) sikerült összehozni. Nagyon féltem, hogy minden rendben lesz e, meg ugye nem telt el a javasolt "pihi idő". De minden rendben volt. Mikor elvetéltem, azt hittem vége a világnak. Elfelejteni nem lehet, de az idő segít, meg majd a leendő gyermek "kárpótolja".
2014. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt.Nem is tudom mit mondjak erre.Talán annyit,hogy sírd ki magad.Aztán próbáljatok meg tovább lépni.Megkérdezhetem,hogy éreztél valami változást a terhességedben,kb akkor mikor történt a dolog.Én pénteken töltöm 10. hetet és holnap kell mennem orvoshoz.Rettegek tőle...
2014. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia! nem éreztem semmit épp ez az. a múlt héten még hánytam is. Na mondom akkor tuti minden oké. De sztem akkor már nem élt a Drágám. 11 mm-es az ülőmagassága fél centit nőtt a 4 hét alatt ami azt jelentheti h lehet h már 1-2 hete nincs is köztünk.

Görcs csak olyan volt mint mikor menned kell nagy wcre de széllel vagy wczés után el is mult. Wc papírt is mindig figyeltem sose volt egy apró vércsepp sem. Ugyanúgy fáradt voltam. Ezekre a tünetekre az orvos azt mondta azért maradtak meg mert a petezsák megvan.

Hát összeroppantam rendesen.

2014. jún. 24. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem.Nekem is volt már 2 vetélésem.Nem könnyű túl lépni rajta.De ne add fel. Ha egyszer sikerült,most is fog.
2014. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem csütörtökön volt műszeres befejezésem.Nem tudom mi lett vele még nem jött meg a szövettan eredménye,de nem akarom tudni mi lett volna(így sokkal nehezebb lenne).Szörnyű de úgy gondolom hogy mindennek van oka,ez volt a 2.vetélésem és újra próbálom ha kell végéig csinálom újra, de sikerülni fog!A műtéttől ne félj a lelki fájdalom elnyomja a műtét utani fizikai fájdalmat.
2014. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, nagyon nagyon sajnálom, hogy elveszítetted a babádat. Sajnos nincsen értelme tudni, hogy kisfiú, vagy kislány volt-e. Lehet csak jobban fájna mert így is önállló lény volt de azzal ha többet tudnál róla "személlyé" válna és nehezebb lenne elengedni. Kérlek, hidd egy hogy jobb, hogy most történt, lehet, hogy beteg volt és megkímélt Titeket attól, hogy dönteni kelljen az életéről és nem kell megszülni, hanem még be lehet fejezni. Lelkileg nehéz feldolgozni, de a mindennapok szépen lassan át fognak lendíteni a legnehezebb időszakon de nagyon nagyon sokáig fog még hiányozni és sokszor fog eszedbe jutni. Nekem még nem sikerült feldolgoznom és még nem is próbálkozhatok, mert nekem meg kellett Őt szülnöm. Biztos, hogy meg fogom próbálni de nem most. Még tart a gyász. Gyászold meg Te is, rendben leszel és lesz még egészen biztosan!!! Mert máshogy nem lehet!!!
2014. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni! Nekem is volt missed ab-om, rá két hónappal újra terhes lettem. Most is itt szuszog mellettem, már 5 hónapos nagylány. :)
2014. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!