Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 26. héten elvesztettem a kis...

Szandi0502 kérdése:

26. héten elvesztettem a kis Angyalkámat. Segítsen valaki. Van aki ugyanebben a helyzetbenvolt?

Figyelt kérdés

Sajnos a 26.héten elvesztettük a kisbabánkat....

Márciusban kiderült,hogy kisbabát várok. Nagy volt a Boldogság,együtt "sírtunk" a párommal. Mivel az első Babánk volt,már aznap amikor pozitiv tesztem lett,siettek a dokihoz.(fogadott)

Annyira izgatott voltam,hogy lathatom a kisbabánkat. Az orvos is Gratulalt,hogy szülők leszünk. életem legcsodasabb napja volt. Minden vizsgalatra eljártunk,minden eredményünk tökéletes lett. A 18.héten egy újabb ajándékot kaptunk. Kiderült,hogy Kislányunk lessz. :-)

Nálunk talán Boldogabb embereket nem is lehetett volna találni a földön,minden csodás volt. Pontossan a 26.hét elejéig.....

Elmentünk a dokihoz,aki közölte Velünk,hogy 1héttel kisebb a Babank,és hogy kevesebb a magzatviz,mint kellene de hogy ez nem probléma. Mondta,h menjünk el egy 4D Uh hogy megnyugodjunk. Kaptunk egy telefonszamot,ahol elutasitottak minket. De aznap még találtam egy masik helyet,ahol masnapra kaptunk idopontot. Ez a vizsgalat utan 1hettelvolt,mert a doki mondta h raerunk ő ugyis nyaralni megy. (a sok penzbol amit a kismamak kifizettekneki) Nagyon rossz volt a közerzetem aznap es mar elotteis. Mondtam a paromnak h valami nincs rendben. Masnap 4D..... a hölgy közölte velunk,h nem tud semmit mutatni,mert hattal van a kisbabank. Szivet nem talalta,itt mar kikeszultem. Kimentunk és felhivtuk a dokink es kozolte,h masnap menjunk at a korhazba,ahol ő is rendel SZTK-n.

Másnap a rémálom következett..... közölték velünk az Uh-on,hogy mar nem el a Babank. Párommal csak sírni tudtunk,őt hazaküldték,majd engem egy szobaba kisertek.Közöltek Velem,hogy meg kell szüljem a kisbabankat.

Felhelyeztek a tablettát 11órakor,,onnantol kezdve csak a lelki fajdalomra tudtam gondolni. visszajott a csaladom delutan 17orakor,majd mondtam nekik h nagyon faj és menjenek haza mert nem engedik,hogy ott maradjanak.

Eljött az idő,szörnyű fájdalmaim voltak,megindult a szülés. 19órakor megszületett a Mi kis Angyalkánk. A fájdalom elmúlt,de a lelkem sajgott a szörnyű fájdalomtól. Elaltattak,hogy kitisztitsanak,amikor felkeltem pontosan 20óra volt. Megjelentek mellettem,és feltették a kérdést....látni akarom e?? Rávágtam,hogy igen. Próbáltak lebeszélni,de nem hagytam magam. A leggyönyörűbb kis Angyalka volt az egész Világon. Végig sírtam,és közben a kis arcát simogattam,és a csöpp kisfejét. Annyira csodás volt. :-(

Szörnyű éjszakát sírtam végig,felhivtam a családom,akik mind együtt várták a hívásom.... szörnyű volt,ahogy Velem együtt sírtak.

Szörnyű napok a kórházban,ahol közölték velünk,hogy intezzuk a temetést.. ami még sajnos vár ránk. Tegnap jöhettem haza,azóta folyton sírok,csak rá tudok gondolni,és arra hogy még milyen szörnyűség vár Ránk.

Kérlek segítsetek Nekem...ha valaki volt hasonló helyzetben szívessen beszélgetnék Vele.

Minél hamarabb szeretnénk majd Babát,de nem tudom elfelejteni a kisAngyalkánkat. Attól rettegek,hogy újra kellélnem ezt a szörnyűséget.Nem akarok fájdalmat okozni senkinek mégegyszer,persze tudom nnem én tehetek róla. :-(

A szövettant még nem tudjuk,de úgy gondolom azorvos hibázott,mivel nem vette komolyan a keves magzatviz kijelentest. :-( Ezzel tönkretette egy család Életét..........



2014. júl. 20. 19:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Nem hibazott az orvos. O is csak ember, nem Isten, hiaba szeretnenk neha.
2014. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Kívánom,hogy Veled NE történjen ilyen,de ha mégis.....remélem,akkor is így fogod gondolni.................
2014. júl. 20. 19:32
 3/35 anonim ***** válasza:
51%
Mibol gondolod, hogy bvelem nem tortent ilyen? Igen, akkor is igy gondolom
2014. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 jonymex válasza:
71%
A könnyeim folytak ahogy olvastam a történetedet. Nagyon sajnálom ami veled történt. Nekem is elment egy kisbabám, tudom mit érzel. A fájdalom még nagyon nagy benned, ezért félsz. De minden rendben lesz a következő babánál, ha eljön az idő, újra meg kell próbálni, hiszen a kicsi Angyalka is ezt szeretné....
2014. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy egyáltalán végig olvastad e amit írtam??????? De talán NEM TE vagy az akivel beszélgetni szeretnék. Köszönöm.
2014. júl. 20. 19:40
 6/35 A kérdező kommentje:

4es válaszoló,köszönöm szépen. :-( Igen,nagyon félek.

Remélem a kis Angyalkánk lát minket,és segíteni fog.

Sajnálom,hogy Te is átélted ugyanezt,nem kívánom senkinek. :-(

Kívánok Neked minden jót!!

2014. júl. 20. 19:48
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
annyira sajnálom ami történt, potyognak a könnyeim!! nekem fogalmam sincs min mehetsz keresztül! de kívánok mihamarabbi "gyógyulást" és egy egészséges kisbabát! a kisAngyalkád örökre a szívetekben él! nem szabad elfeledned, de feladni sem!
2014. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 jonymex válasza:
84%
Ne félj, higgy magadban, és hidd, hogy a következőnél minden rendben lesz! Angyalka már fogja a kezedet, és a kistestvére kezét is fogja majd :) tudom, hogy fáj, tudom hogy nehéz, de adjon erőt neked, hogy csodálatos családod van! Beszélj róla sokat, vagy írd le a fájdalmadat, sírj ha sírni akarsz, és a fájdalom enyhülni fog. Én leírtam minden nap amit éreztem. Segített, és most már nem félek, tudom hogy a következőnél minden rendben lesz.
2014. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon frissek az emlékek és a fájdalom is.

Tudom,hogy leszünk még Boldogok,de Őt Soha nem kaphatjuk vissza. :-(

A fájdalom enyhül,az emlék Örökre megmarad. A legszebb kicsiAngyal..

2014. júl. 20. 19:59
 10/35 A kérdező kommentje:

jonymex nagyon nagyon köszönöm.

Kívánom,hogy átélhesd a Csodát,és nagyon nagyon Boldog légy.

2014. júl. 20. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!