Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés? a többi lent

Ez vetélés? a többi lent

Figyelt kérdés

A védőnő a kiskönyv kiállításakor, hogy volt-e vetélés és hezitáltam, hogy ez annak számít-e: menstruáció kimaradása után a tünetek jelentkezésekor többször is pozitívat teszteltem, majd 1-2 hétre rá - mielőtt eljutottam volna orvoshoz- erős görcsök után durván véreztem. természetesen később az orvos már nem látott semmit, így nem mondhatta biztosra, hogy ez mi volt.

ti ezt minek gondolnátok? hogy válaszoltatok volna a védőnő kérdésére?


2014. aug. 16. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen 2x.A védőnőnek mondta,és azt válaszolta,ha nincs róla hivatalos orvosi papírpm,akkor nem írhatja be.Egyébként valószínűleg ez kémiai terhesség volt nálad.Nálam is az volt minden bizonnyal.
2014. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt így elmondtam volna, aztán döntse el ő.

De szerintem sem foglalkoznak vele, ha nincs orvosilag alátámasztva.

2014. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 8-9. hétnél előbb nem is küld a doki a védőhöz.
2014. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemmel válaszoltam volna, mivel ezt csak te gondolod hogy az volt, doki nem látta hogy lett volna baba, művi befejezés nem volt, terhességet nem állapítottak meg, îgy vetélést sem, szóval Nem a válasz
2014. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is a papír hiánya miatt így válaszoltam, és ezek szerint jól.köszönöm mindenkinek.
2014. aug. 18. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!