Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Múlt héten csütörtökön el...

Szkatus0621 kérdése:

Múlt héten csütörtökön el vetéltem (6 hetes voltam) Műszeres be avatkozással vették el a babát! Olyan ideg állapotban voltam h nem kérdeztem meg a dokit h ilyenkor mennyi időt kell várni a szexel? Valaki tud ebben segíteni az írjon!

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
6-8 hét.
2014. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 7. 22:03
 3/30 anonim ***** válasza:
31%

Minimum 6 hét. Akkor vissza is kell menni kontrollra.

Azért így mellékesen megjegyzem, h a szex a legfontosabb most?

2014. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
A szex-szel hat hetet, az újabb terhességgel 2-3 hónapot.
2014. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

Nem hinném h a szek a leg fontosabb neki de az legalább elvonja a figyelmét egy kicsit erről a szőrnyűségről! Azért mett elvetélt nem kell egésznap erre gondolva begubózni...

sajnàlom ami veled történt! Én ezt 7* éltem át , ma màr van egy 5 hós babám. Sok sikert a tovàbbiakban!

2014. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Bocs...

szex

elírtam

2014. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem a szex a legfontosabb csak miután meg tudtuk h babát várunk azután nem igen mertünk szexelni és azért már én is oda vagyok kívánom a páromat!!!

Sajnos ez meg történt nem tudok mit csinálni csak annyit h túl leszek rajta ha még nagyon fáj és azon leszek 3 hónap múlva h megint teherbe essek!!


Még óvszerrel sem lehet szexelni?

2014. szept. 7. 22:17
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

1. vagyok. Nincs mit. :)

Ha babát szeretnétek újra, akkor 8 hét után lehet azért már próbálkozni. Sok szerencsét!

2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, óvszerrel sem lehet, mert nem az a problema, hogy esetleg terhes leszel, hanem amíg nem jössz rendbe, addig igen nagy a fertözésveszély, ami akár végleges meddöséget is okozhat. A 6 hetet ki kell várni.
2014. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, első menstruáció elmúltával lehet már.
2014. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!