Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Múlt héten csütörtökön el...

Szkatus0621 kérdése:

Múlt héten csütörtökön el vetéltem (6 hetes voltam) Műszeres be avatkozással vették el a babát! Olyan ideg állapotban voltam h nem kérdeztem meg a dokit h ilyenkor mennyi időt kell várni a szexel? Valaki tud ebben segíteni az írjon!

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!!Akkor meg várom a 6 hetet!!nem lesz könnyű de kivárom!!!Nem szeretnék meddő lenni mert esetleg valami vírust össze szedek így is félek h ezzel a műtéttel ne hogy a méhemnek valami baja legyen és h nem lehet babám!!!
2014. szept. 7. 22:35
 12/30 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
mi volt a vetélés oka ?? Mert ha felelőtlen voltál,és azért vment el az a drága babuci,akkor soha ne szexelj! ha nem,akkor 2-3 hónap,míg teljesen kitisztulsz és rendbejössz! de sajnálom szegénykét,én nagyon szeretem a kis picurka babákat. .. !!
2014. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem az én hibám volt!!!Nem tehetek róla h ez történt én ezt a babát nagyon szeretem volna és nem tudod h mit éltem át azzal h el vetéltem!!Miután meg tudtuk h babát várok nem is igen mertünk szexelni nehogy baja legyen!!Nem vagyok felelőtlen!!!Azzal meg h szeretnék szexelni nincs semmi rossz meg abban sincs semmi rossz nincs h kívánom a páromat!!!
2014. szept. 7. 23:15
 14/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pontozgatóknak!
2014. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem értem a dolgot. 6 hetet kell várni igen, de attól még kényeztethetitek egymást a pároddal. Nem az orgazmus tilos, hanem csak a behatolás. Ezer más módja van....minek várnátok, ha kívánjátok egymást? Sajnálom, ami történt nagyon, én is átéltem. Remélem, minél hamarabb lesz egy egészséges babucid!
2014. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Én is remélem h hamar lesz!!


Csak azt nem értem h ezért mért vagyok el ítélve h el vetéltem!!Nem tehetek róla h ez történt és senki nem tudja h mit éltem át csak az tudhatja akivel ilyen meg történt!!!


Az meg h szexelni szeretnék az meg nem bűn!!

2014. szept. 8. 12:05
 17/30 anonim ***** válasza:
Szegényke, dehogy a te hibád! Nem is értem, aki ilyent képes írni. Normális felnőtt nő/anya, hogy mondhat ilyent...inkább nem is minősítem. Ne foglalkozz vele, éppen elég bajod van, tudom, minthogy a bunkó tudatlan, tapintatlan marhákkal foglalkozz!
2014. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Legalább van olyan ember még ha nem is ismerjük egy mást meg ért!!! Köszönöm!!!
2014. szept. 8. 13:17
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, egy cipőben járunk.

2,5 hete 6 hetes terhességemet kellett művileg befejezni.

Azt mondta az orvos, hogy 2 hónapot várjunk.

Ha nem lép fel komplikáció, akkor ennyi elég.

2014. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
54%
Ne viccelj, nincs mit! Engem 10 hetesen műtöttek, kellett egy év, mire kimásztam belőle. A sok hülye szöveg, h majd lesz másik, meg biztos beteg lett volna, még mindig mit izélsz ezen, már rég el kellett volna felejtened, stb, stb mind a család, mind orvosok részéről. Na mindegy... Nekem segített az angyalok szülei oldal. Rengeteget olvastam, jól kibőgtem magam rajta. De legalább rájöttem, h alakulhatott volna sokkal rosszabbul is. Ha gondolod, olvass bele te is, hátha neked is segít. Addig is kitartást, és csinálj bármit, ami jólesik és egy kis időre is, de eltereli a figyelmed arról, ami történt.
2014. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!