Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Múlt héten csütörtökön el...

Szkatus0621 kérdése:

Múlt héten csütörtökön el vetéltem (6 hetes voltam) Műszeres be avatkozással vették el a babát! Olyan ideg állapotban voltam h nem kérdeztem meg a dokit h ilyenkor mennyi időt kell várni a szexel? Valaki tud ebben segíteni az írjon!

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 21:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

19es nagyon sajnálom!!!Tudom mit élhetsz át te is!!De majd össze jön neked is!!


20az köszönöm majd meg nézem az oldalt!!

vissza megyek dolgozni és nem lesz időm agyalni annyit mivel 3 műszakban dolgozom és mellette itthon is van mit tenni!!És persze a párom is sokat segít h túl lépjek ezen a dolgon!!!Mindig megyünk valahova(ha nem kell dolgozni) h lekössön!!

2014. szept. 8. 14:22
 22/30 anonim ***** válasza:

Különlegescsajszi, te egy tapintatlan agybeteg vagy. Tudod, mit él át egy nő, aki elvetél?! Nekem az első hónapjaim utána arról szóltak, hogy mit rontottam el, biztosan miattam halt meg... (12 hetes missed ab.)

Kedves kérdező, gyászold ki magad, azt nem tudod megspórolni. És próbálj meg kevesebbet dolgozni, ha hajtod magad, az nem segít. Ha kívánod a szexet, akkor ne tartsd vissza magad, de behatolás ne legyen. Mondjuk vannak dolgok, amik méhösszehúzódással járnak, nekem az fájdalmat okozott anno, reméljük, neked nem fog. Kitartást kívánok.

2014. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

úgy látszik mindenki mást mond..

én 7 hete vetéltem el és nekem azt mondta az orvos hogy 3 hét után lehet házaséletet élni újra de csak védekezéssel (hozzáteszem nekem még mindig eszembe se jut a szex így 7 hét után). Azt mondta hogy újabb terhességgel viszont 3 ciklus után próbálkozzunk.

2014. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Azért mond minden orvos mást, mert mást látott "odabent". Úgyhogy a kérdezőnek nyilván fontos lenne megtudnia valahogyan, hogy mi vonatkozik rá. (Én is elfelejtettem, amit az orvos mondott, rá kellett kérdeznem később.) Nyilván függ a moratórium attól is, hogy mennyire volt vastag a méhnyálkahártya, amit lekapartak, mennyire sikerült a méhszájtágítás, megsérült-e a méh fala, fertőződés volt-e, hasonlók. Nekem 4 hét önmegtartóztatást (mindenre vonatkozóan) írtak elő és fél év türelmi időt babakészítésre. (12 hetes voltam, nagy volt a baba, azért.)
2014. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Most számolom: 5 napja ment el a baba?! Ne haragudj, de ebben az időszakban én még az Ergamot szedtem és hétrét görnyedve fetrengtem az ágyban a görcsöktől. Arról nem is beszélve, ami a fejemben zajlott.
2014. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Én augusztus 28án vetéltem el!!Ami 10napja!

És ismételten van olyan aki elittél!!Nagyszerű!!Nem is tudom h mit is írjak h meg értsék h NEM én voltam a hibás h a baba el ment és azzal h nem folytatom tovább az életem hanem csak siránkozok h sajnos el ment a baba akkor sem jön vissza!!Túl kell lennem rajta ami nem könnyű dolog!!A családnak nem mutatom h nem vagyok jól de belül orditok a fájdalomtól!!!Az h meg szexelni akarok szerintem semmi rossz nincs!!!Mikor meg tudtuk h babát várok nem is nagyon mertünk szexelni nehogy baja legyen!!És hát 3 hetem nem is voltunk együtt!!Azal h kívánjuk egymást szerintem semmi rossz nincs de 6 hetet meg várjuk nehogy baj legyen!!!

2014. szept. 8. 20:45
 27/30 anonim ***** válasza:
A művi befejezés miatt kell ennyit várni? Én 1 hete vesztettem el egy 5 hetes terhességet, de nem kellett beavatkozi. A természet végezte a dolgát.:( Ilyenkor is 6 hét?
2014. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Előzőnek: igen, a műtéti befejezés miatt kell várni.
2014. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek mas a libidoja. Van no, aki alapbol is csak felevente igenyli a szexet mas meg naponta. Es egy gyasz feldolgozasa is mas mindenkinel. Aki itelkezik,azt mar megiteltek masok,es nem is mer szive szerint elni,es irigy arra,aki mer. Annak a kis leleknek ebben az eleteben csak a megfoganast,es a mehen beluli elso heteket kellett megtapasztalnia. Errol senki nem tehet,hogy csak ennyi volt,neki ez teljes elet volt,megtanulta,amit kellett. Jo helyen van. A foldi elet celja pedig megtanulni boldognak lenni,megtalalni a pozitivat minden helyzetben. Kedves kerdezo,en jo ertelemben irigyellek. Kivanom,hogy tovabbra is igy elj,eljetek a paroddal. Lesz nektek meg egeszseges,hosszu eletu gyermeketek!!! :)
2014. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi sem mertünk teherbeesés után házaséletet élni,mert előző terhességemnél bevéreztem (bár az orvos azt mondta,hogy lehet),Vetélés után eszembe sem jutott a szex, még kontroll után sem tudtam szexre gondolni.
2014. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!