Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélésnél kell-e...

Korai vetélésnél kell-e orvosi beavatkozás? Uh miért nem lehet látni semmit ha a vérben kimutatta a terhességet, nem lehet hogy olyan pici volt?

Figyelt kérdés
nov 23.-án volt utolsó menszeszem,dec karácsonykor erős görcseim lettek,vettem be 2 szem fájdalom csillapítót,a görcsölés elmúlt,de nem jött meg.dec 31.én csináltam egy terhességi tesztet,ami pozitív lett,igaz a 2 csík halványan.Jan.1-jén vérezni kezdtem nagyon gyengén,olyan barnás volt csak. jan 2-án mentem orvoshoz,Uh-n semmit nem látott,de a Hcg szintem 329 4.én megint uh sem méhen belül sem méhen kivül nem látott semmit,a Hcg szin:159 most ott tartunk hogy ujabb uh és Hcg szintet nézz,közben meg jan 5.-e óta már normál vérzés,sem túl sok sem túl kevés.
2015. jan. 8. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Én két szép erős pozitív teszt után kezdtem barnázni. 5 hetes körül lehetett, az ultrahanggal nem láttak semmit, csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Hcg-t csak két hét múlva, az ellenőrzésnél mértek, akkor már alig volt a szervezetemben. Mivel alig volt, ezért azt mondta az orvos, hogy semmilyen vizsgálat nem kell, kitisztultam. Szerintem, ha ultrahangon nem látszik, a hcg szinted esik le, jó eséllyel te is megúszod a beavatkozást.

Hogy viseled lelkileg?

2015. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudott megtapadni rendesen, ezért levált a petezsák és kitisztult a méhed. Fel a fejjel! Legközelebb sikerülni fog!
2015. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nov végén teszteltem,6.db hallvàny,egyre erősödő pozi tesztem volt!

Dec.4-én kezdtem barnàzni,5-én doki,de Uh-on nem làttak semmit,hazaküldtek,8-àn vissza,mert még mindíg barnàztam,akkor küldtek HCG vérvételre,693 volt az eredmény.

8-àn este erős derékfàjdalom,intenzívebb barnàzàs.

9-én vérzés,este kórhàz,akkor màr elvetélés tényét àllapítottàk meg!

2015. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!