Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Honnan lehet tudni, h csak...

Honnan lehet tudni, h csak furcsa menstruáció vagy vetélés-e? Illetve, h kell-e orvoshoz menni, h kiürült-e rendesen, ha arra gyanakszom, h vetélés volt?

Figyelt kérdés
Azért gyanus a dolog, mert nekem csak az 1 max még a 2. napon szokott görcsölni, most meg az első nap egész nap görcs, de nem jött meg, csak estére, enyhén. Aztán másnap normálisnak tűnő mensi estig, utána 3. nap de csak kevés, híg piros vér, du meg olyan erős görcs, h azt hittem belehalok. De utána se indult be rendesen a vérzés, maradt ez a híg, élénk piros, csak egy alkalommal láttam benne kis nyálkahártya foszlányt, azóta se semmi. Nekem ez egy naon korai spontán vetélésnek tűnik, de aggódom, h nehogy az legyen, h nem tud rendesen kiürülni. Honnan tudtátok, ha missed ab lett? mikor kell dokihoz menni? KÖSZI!

#menstruáció #missed ab #vér #vetélés #görcs #híg élénk piros vérzés
2015. febr. 5. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha erre gyanakszol,akkor egy terhességi tesztet csinálj meg és ha pozitív,akkor menj dokihoz.
2015. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a teszt tuti kimutatná, ha volt vmi? terhes tüneteim nincsenek. neked volt már ilyen?
2015. febr. 5. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A hcg kb. 1 hét - 10 nap alatt ürül ki a szervezetből. Szóval ha korai vetélés lett volna azt kimutatná a teszt.
2015. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, és iyenkor napközben is uolyan erős vagy ez esetben is reggeli elsőből kell? Azóta is olyan furán vérezgetek, h pl törléskor épp csak enyhén pirosas, de nem rendes vér és a betéten is csak kevés van és halovány, de 1 napig rendesen megvolt, tegnap meg ez az iszonyú erős görcs, és közben élénk piros vér. annyira fura
2015. febr. 5. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tesztelj! Nálam volt egy fura eset, abbahagyta a fog.gátlót, utána nagyon összevissza lett az egész ciklus sokáig. Egyszer hosszabb kimaradás után megjött, de nagyon erős görcsökkel, és pár nap után óriási darabok távoztak el. Én bamba meg fel sem fogtam, hogy ez mi volt, simán azt gondoltam, hogy a bogyó abbahagyása után ilyen is van és kész. Később derült csak ki, hogy ez bizony egy spontán vetélés lehetett, és szerencsém volt, hogy magától be is fejeződött. Az azt követő 3. hónapban sikerült összehoznunk a babát is, akkor világosított fel a doki, hogy hát az ilyesmit mindig komolyan kell venni. Neked is ezt tanácsolom.
2015. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de én nem is gyanakodtam terhességre, meg nagy db-ok sem jöttek, csak az a baromi erős görcs volt és dbok azóta sem, most is csak naon kevés de tiszta élénkpiros vér... sok év után már nem bírom elviselni az 1 csíkos teszt látványát, ezért nem tesztelek, hisz semmi nem utal terhességre. csak az a kérdés, h kell-e dokihoz menni? bár eléggé azt kezdem gondolni, h nem mert ez csak egy ilyen furább mensi. de azért köszi a választ, ja még annyi, h fáj a fejem is, bár nem tudom ennek van-e köze bármihez. bocs ha fölöslegesn kérdezgetek itt, mostmár úgy érzem nincs itt semmi gond, csak szokatlanul zajlik a mensim
2015. febr. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!