Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5hetesen elkezdtem vérezni....

5hetesen elkezdtem vérezni. Felhívtam a nőgyógyászom, aki azt mondta másnap délután menjek el a magánrendelésére. Nem kellett volna azonnal az ügyeletre küldenie, hátha gyógyszerrel még megmenthető lett volna a baba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 04:41
 1/7 anonim ***** válasza:
páffff, ne haragudj, de mi a fenéért nem mentél el magadtól az ügyeletre??
2015. febr. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kegyetlenül fog hangzani, de ez a természetes szelekció.....
2015. febr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosi protokoll szerint azonnal orvoshoz kellett volna küldenie. De nem egy olyan esetről tudok, ahol hasonló esetben az anya pont nem tudott orvoshoz menni, és valószínűleg pont attól maradt meg a baba, hogy nem azonnal rohant orvoshoz, hanem pihent egy fél napot.
2015. febr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen korai vetélésnél úgy se tud mit csinálni. Szoktak adni gyógyszert, de inkább csak azért, hogy a kismama megnyugodjon, hogy csinált vmit az orvos, sok haszna nincs.
2015. febr. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azonnal a kórházba mentem,de már nem tudtak segíteni,nem volt szívhang.
2015. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ilyen korai terhességnél az a kérdés, hogy beágyazódik e a baba vagy sem. Ha nem akkor a szervezet lökte ki mert élettel összeegyeztethetetlen betegsége volt. Ha bemész az ügyeletre is csak kevés százalék hogy megmentik viszont nagy százalékba beteg lett volna. Ne csüggedj, nem tehetsz róla. A következő baba egészséges lesz ne félj!! Végy egy nagy levegőt és lépj tovább!

Sok sikert nagyon szurkolok!!!

2015. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 alacska123 válasza:
Valamiért a magándokik nem szeretik az sztk-s orvoshoz küldeni a páciensüket. De ha ilyen gond van, azonnal menni kell az ügyeletre.
2015. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!