Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3 vetélés után vérvétel,...

3 vetélés után vérvétel, genetikai vizsgálat kérhető?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze... ezt már az első vetélés után megkellett volna csináltatnod.
2015. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vérvizsgálatot az 1vetélés után kaptam pl:véralvadás .

olyan vérvételre vizsgálatra gondolnék mit lehetne még

2015. márc. 2. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:
semmilyen vérvételre vizsgálatra nem adnak beutalót a Kórházban?már az első vetélés után kértük!azért nem adnak mert a tb nem támogatja azaz fizetős?
2015. márc. 2. 20:32
 4/7 A kérdező kommentje:
elírtam a Kórházban után !!! jel
2015. márc. 2. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, menj el magánba, hidd el megéri
2015. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Azért fizettünk már nem egyszer magán orvosnak hogy 3.napi hormonsor vérvételre (ami ok)kaptam beutalót másnap reggel a Kórházban.Anyagilag nem bírjuk már sajnos.Nagyon szeretnénk tesót.Ennyi a válasz 1gyermek van hála egészséges az apuka ugyanaz.Kérdéseinkre választ nem kapunk.két esetben petezsák volt.Nem segítenek csak ha pénzed van?!Elkeserítő!!!
2015. márc. 2. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bajcsy Genetikára telefonálj. Beutaló sem kell és tb támogatottan megcsinálják Nektek.
2015. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!