Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2014. dec.15-én elhalt ikerter...

2014. dec.15-én elhalt ikerterhesség miatt műtéti befejezés volt. Azóta nincs meg a szövettani eredményem? És mindenki csak ködösít? Mit tehetnék még? Kinek mennyi idő alatt lett kész?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja volt a műtét, és nagyon fontos lenne a szövettani eredmény,mert volt mola gyanú, melyet miharabb ki kéne zárni...Mindenkit felhívtam már, dokimat, kórházat, labort stb...de midenki csak össze-vissza beszél.És a legjobb, hogy az egy hónappal későbbi műtéteseknek is meg van már az eredményük,de nekem nincs.
2015. márc. 4. 22:15
 1/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
A helyedben a betegjogi képviselőhöz fordulnék. Ilyen nincs. Biztos az ünnepek miatt elkeveredhetett az eredményed, de az nem igaz, hogy nem tudják előkeríteni.
2015. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 3 hét alatt megvan.
2015. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az intézmény weboldalán elvileg szerepelnie kell a betegjogi képviselőnek. Én őt keresném. :/
2015. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hèt volt.
2015. márc. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 6 hét alatt lett kész.
2015. márc. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hét alatt kész volt.
2015. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Altattak a műtét alatt? Ha nem akkor láthattad a kicsiket?nem tudom mi a menete ennek de furi tényleg..ilyenkor talán el lehet tőlük búcsúzni nem?

hány hetesen volt? Igen ez elég sok idő már.hívd a betegjogit.

2015. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Altattak a műtét alatt, kb.11 hetes lehettem.Azt hiszem lépni fogok,még jövő héten átfutom a köröket amit eddig,aztán ha semmi,csak ködösítés akkor betegogi képviselethez megyek.
2015. márc. 7. 13:44
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hét után készen volt a szövettan eredményem.
2015. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!