Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti mit szóltok ehhez? Lesett...

Ti mit szóltok ehhez? Lesett a lóról, elvetélt, DE nem tudta, hogy terhes.

Figyelt kérdés

Szerencsére nem rólam van szó, csak kíváncsi vagyok a véleményetere, mert én eléggé meglepődtem a sógornőm reakcióján...


Mint írtam, róla van szó. A férjem nővére, van már az élettársával egy közös fiuk nem akartak több gyereket. A hölgy lovagol elég komolyan (élettársának lova is van) és most volt egy balesete, átült egy komolyabb lóra és leesett róla. Bevitték a kórházba, pár napig bent is kellett maradni és mindenki legnagyobb döbbenetére elvetélt és nem is tudta, hogy terhes. Az a furcsa, hogy úgy látom őt egyáltalán nem rázta meg a dolog, már lovagol újra azóta...


Ellégé meglepődtem. Nektek mi a véleményetek?



2015. máj. 5. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi, mivel a saját életemmel foglalkozom.
2015. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Min lepodtel meg?

Hogy nem tudta, hogy terhes? Van ilyen.

Hogy nem razta meg? Nezd, ha egy pillanatig sem tudta, hogy terhes, akkor egy pillanatig sem erezte magat terhesnek, nem varta a babat, nem tervezett. Ezaltal nem is lehet akkora vesztesegerzete.

Mivel nem tudta, hogy terhes, igy nem lehetett 4-5 hetesnel tobb.

2015. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak értelmes válaszokat légyszi, aki hülyeségeket ír annak töröltetem a válaszát!
2015. máj. 5. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

a lót használják lelki terápiára is

valszeg pont hogy a lovak vigasztalják, ez a szenvedélye.

jobb, mint a dohányzás..

2015. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
*lovat :)
2015. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincs lelkiismeretfurdalása, hiszen nem ő tehet róla, hogy elvetélt. Nem tudta, hogy terhes, így tenni se tudott a vetélés ellen. Az meg, hogy nem látszik rajta, hogy megviseli-e, egy dolog. Rajtam sem látta senki, hogy megviselt volna a szülés, pedig hónapokig rémálmaim voltak, teljesen gallyra tett, férjemnek beszéltem csak róla.
2015. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagyon értem a kérdést. Én nem tudtam anno, hogy terhes vagyok, mert negatív volt a teszt. Csináltam mindent ennek tudatában. Estem hasra is nagyot síelés közben. Aztán kiderült egy héttel később, hogy mégis van baba. ÉS?
2015. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz esetleg kérdező, hogy titkon tudta magáról a sógornőd, hogy terhes, és direkt esett le a lóról, hátha elvetél, és nem kell abortuszra mennie? ("Nem akartak több gyereket.")

Én inkább azt gondolom, hogy fiatal terhessége lehetett, ha nem tudott róla, így még nem is érezte magát terhesnek, lehet, ha nem kórházban lett volna, ki sem derül soha, hogy volt baba. Sok nő vetél el úgy pár hetesen, hogy nem is tud róla. Ehhez persze tudni kellett volna, hogy hány hetes is volt pontosan.

2015. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van a dolog. Nem tudta, hogy terhes, olyan volt mint egy kémiai terhesség. Mire megtudta volna, elment.

Jó így, hogy nem rugózik rajta.

Mellesleg miért zavar ez téged? Jobban esne, ha kikészulne a sógornőd?

2015. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!