Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire "veszélyes" a missed...

Mennyire "veszélyes" a missed ab vagy abortusznál történő altatás?

Figyelt kérdés
Ezek a rutinmutetek csak 15-20percesen,de itt is fennál a veszély hogy valakit úgy elaltatnak,hogy sose kel fel?
2015. máj. 31. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért van a vizsgálat előtte, hogy ilyen ne forduljon elő. Ráadásul ha jól tudom ez nem maszkos altatás, még biztonságosabb.
2015. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor jo. Mert en félek :( volt ilyen vizsgalat es ott alkalmasnak talaltak az altatasra de meg sose altattak es retteget :( Missed ab om van sajnos :(
2015. máj. 31. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( alapos a vizsgálat, nem lesz semmi baj!
2015. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem sürgősségi kaparásom volt és maszkkal altattak, majd újra terhes lettem, és sürgősségi császár lett, altattak, szintén maszkkal, semmi baj a maszkos altatással.

Egyébként engem mindkétszer 45 percre altattak. De gyerekkoromban is volt maszkos altatásom mandula műtét miatt és azt hiszem amikor 15 évesen műtöttek a lábammal, szintén maszkkal altattak. Szerintem teljesen mindegy, hogy mivel altatnak. A műtéteknek mindig van kockázatuk Én inkább attól féltem, nehogy bennem hagyjanak valamit.

2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is maszkosok voltak (5x- sérv, fül stb), semmi baj nem volt Velük. Csak azt írtam, hogy valamiért mégis biztonságosabbnak gondolják a nem maszkosat 15 perces műtét esetében.
2015. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem lesz semmi gond :/ félek..
2015. máj. 31. 11:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne félj! Én is paráztam tőle. Nem hogy altatásom nem volt, de eddig még kórházban sem voltam soha ( 29 éves vagyok ). Februárban volt missed ab-om. Beszúrták az altatót, szívtam kb. 2-őt a friss levegős maszkból és felébredtem a szobában. Kb. 10 perc volt a műtét és kb. még 5 percet aludtam. Ahogy írtad, ezek rutinműtétek. Nagyon-nagyon sokszor csinálták már az orvosok és hidd el, hogy nagyon felkészültek. Kitartás!
2015. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem! Es koszonom a kedves megnyugtato valaszokat
2015. máj. 31. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, hogy ezt kell végigcsinálnod. Eddig engem háromszor altattak, mindegyik esetben 15 perc és 30 perc közti időszakra. A jó, hogy semmire nem emlékszem. valóban úgy van, ahogy mondják, itt előttem. Kapsz egy vénát a bal kezedbe, benyomnak valamit és szívnod kell a maszkból, simán lélegezni jó mélyeket és pikk pakk semmi, ébredés az ágyon.

Számomra a kellemetlen szar inkább az előtte volt, ahogy odakerültem. Kétszer lábon mentem a műtőbe egyszer vittek. Mielőtt bevisznek készíts elő magadnak az ágyhoz kéztávolságba törülközőt, papír zsebkendőt és vizet. Utána egy pár óra hosszát kába leszel, fájni valószínűleg nem fog semmi. nyilván vérzésed lesz, erre fel kell készülni olyan betéttel, ami "többet bír".

Próbálj meg nem idegeskedni, minden rendben lesz. Kitartás!!!!

2015. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom kedves utolsó hozzászolo :/ :)

Hétfon befekszek (tagitas) kedden mutet es mehetek is haza :)

2015. máj. 31. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!