Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Veteles utan a 18. napon...

Veteles utan a 18. napon lehet meg halvany pozitiv a teszt?

Figyelt kérdés
18 nappal ezelott kezdodott a veteles 6 nappal ezelott mar alig volt lathato a teszten a masodik csik akkor tavozott a baba 5 hetes voltam lehet meg mindig halvany pozitiv a tesztem? Azota nem neztem csak ma es gyenge csik van a tesztem! Peteeresem volt azota es voltunk egyutt!

2015. júl. 8. 09:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszod de akkor most ujra terhes lennek? Nem hiszem el!!! Tutti kizart, hogy az elozot mutassa?

Voltam ultrahangos vizsgalaton es teljesen kitisztult a mehem semmi nem volt mult het penteken:(

2015. júl. 8. 10:28
 3/26 anonim ***** válasza:
1 hét alatt ki kell ürülnie. Ha nem láttak semmit a méhben, teljesen kitisztult, akkor újabb terhességre gondolnék, de tesztelj pár nap múlva is, hogy erősödik e a csík, ha nem akkor labor, orvos.
2015. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam en is megnezem erosodik e. Valoszinu meg az elozo terhesseg.
2015. júl. 8. 11:52
 5/26 anonim ***** válasza:

én is így jártam, csak műszeres befejezés után,hogy pozitív lett újra a teszt :)

8 hetes vagyok pont ma :)

2015. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Hany napra ra? Egyebkent gratulalok!!!:)
2015. júl. 8. 13:23
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok gonoszkodni, de, ha 18 nappal ezelőtt kezdődött a vetélésed, hogyan lehetnél terhes már most?A fogantatás után minimum 14 napnak el kell telnie ahhoz, hogy a legérzékenyebb 10-es teszt kimutassa a szervezetedben a HCG-t. 14 napja éppen vetéltél és közben terhes is lettél? Ez azért eléggé kizárt, nem? Ráadásul 6 napja még pozitív volt a teszted. Inkább arra tippelek, hogy még nem ürült ki rendesen a HCG. Nem tudom, egyesek honnan vették ezt az "egy hét alatt ki kell ürülnie történetet", mert minden embernél más és más ütemben ürül ki a hormon a szülés után is.
2015. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Igazabol azert mert az egyik nap meg eros pozi tesztem volt, miutan elment a baba mar aznap fele annyira volt eros. Rohamosan csokkeni kezdet es amikor a doki megnezet egy hete akkor mar teljesen ures volt a mehem es a tesztem is nagyon halvany volt! Ovum elotte valo nap volt miutan megnezet ezt igazolta o is es az ovu teszt is amit csinaltam.

Szoval azota nem teszteltem termeszetesen csak eddig negativ ovu tesztjeim voltak ( masodika ota ) tegnap este es ma reggel megint eros volt mint ovukor.

Ezert gondoltam csinalok egy hcgt es halvany pozi lett.

Egyebkent valoszinu igazad van lehetetlen 6. dpon pozit tesztelni.

Holnap vagy holnaputan tesztelek megint, hogy erosodik e vagy sem.

2015. júl. 8. 18:16
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha hat napja volt ovud, akkor kizárt, hogy terhesség miatt legyen pozitív a HCG teszt. Ugyanis minimum 7-10 nap a beágyazódás és csak azután kezd termelni a szervezet hcg hormont. :(
2015. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még majdnem 2 hétig mutatta.. enyénfüggő is !
2015. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!