Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális, hogy ezt érzem?

Normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Ma derült ki, a második uh vizsgálatom volt, hogy nem fejlődött tovább a terhesség, missed ab-ot kell végezni. Csütörtökön fekszem be a klinikára...első inszeminációból, első baba lett volna. Amikor elmondta ezt az orvos, olyan volt, mintha fejbevágtak volna valamivel, szerintem fel sem fogtam...azóta egyfolytában sírok, nem értem, hogy miért Velem/ünk történik mindez. Néhány hete még együtt örültünk a pozitív teszteknek...20 hónapja próbálkozunk...Kinek hogy sikerült ezt feldolgoznia, mennyi idő volt, amíg újra pozitívan láttátok a dolgokat?

2015. júl. 13. 18:33
 1/6 Rekuci bre válasza:
En nagyon sajnalom,annyira de annyira megertelek. Mi is egy eve probalkozunk,most kimaradt a menstruaciom de a teszt meg negativ,voltak terhes tuneteim de mar az se olyan intenziv,csak a melleim nagyok es fajnak,felek hogy nalunk se marad meg a "baba". DE szeretnelek biztatni,hogy egy baratnom miutan vegigment azon amin te,ra 3honapra ujbol terhes maradt,azota 2kislanya van. Hidd el minden rendben lesz.
2015. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is átmentem azon amin te most. Nekem sem fejlődött tovább, igaz aztán magától ment el. A mai napig eszembe jut.😢 Én orvost váltottam( az előzőben nem bíztam igazán) és megpróbáltam előre tekinteni. Ez 3 éve volt, mára már ketten vannak. Ne add fel! Csak előre nézz!
2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, próbálom pozitívan látni a dolgokat, de most még nagyon nehéz.
2015. júl. 13. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem fejlődött a terhességem, üres maradt a petezsákom. A doki 10 percig kereste, hogy hátha, de semmi. :( Ez 5 hónapja történt. Most jutottam el odáig, hogy bele merek vágni újra, de még mindig nagyon nehéz. Sokszor eszembe jut az "én első babám", a mai napig sírok miatta. Hidd el, hogy jobb így mintha beteg babánk lett volna. Ne rosszként fogd fel, hanem úgy, hogy ettől lehetett volna sokkal rosszabb is. Nagyon sokan vannak, akik 5-6 hónaposan szülik meg halva a babájukat. :( Csak előre nézz! A műtétig nem lesz egyszerű. Ha megtörténik, gyászold meg a babádat és meglátod utána minden jobb lesz. Sok sikert és kitartást kívánok és mielőbbi felépülést!
2015. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm Neked is, hogy leírtad a történetedet...most ezek nagyon sokat segítenek. Sajnálom ami Veled történt, illetve mindenkit, akinek ezen valaha is át kellett esnie, nem egyszerű élethelyzet. A párom és anyukám tartják bennem a lelket, próbálok felkészülni lelkiekben a pénteki napra. Ma a délután végigsírtam, de valahogy most mintha könnyebb lenne. Próbálok másra koncentrálni a közeljövőben, hátha előbb-utóbb Nekünk is összejön egy "kis csoda"!!! Kitartást kívánok, remélem mielőbb sikerülni fog Nektek is! :)
2015. júl. 14. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem június 11-én volt a műtétem.. első vizsgálat 6 hetesen minden rendben volt egy élő embrió...2. vizsgálat 9 hetesen... nem fejlődött...nem fejlődtek tovább az első vizsgálat után pár nap után elhaltak... ketten voltak amit csak a rossz hírrel együtt tudtunk meg. :( Mi 4évet vártunk az első pozitív tesztre, mindenféle orvos nélkül sikerült. Nehéz ezt feldolgozni... talán teljesen sosem lehet. Minket hajt a tudat, hogy igen egyszer sikerült igen ők voltak a jel, hogy lehetünk szülők. ÉS LESZÜNK IS!

Engem lefoglalt a munka és ismerős esküvője no meg a sajátunk tervezése... sokat segít, ha van ami eltereli a gondolatokat... a párom támogatása meg ...talán az segítette a legtöbbet, egy jó hónapja volt az egész, de olyan mintha ezer éve történt volna. igyekszem optimista lenni és úgy tűnik sikerül :) Beszélek hozzájuk, hogy a két kis angyalkánk küldjön kistesót :) Sose felejtjük őket, de nagyon szeretnénk újra babát. Ez segít.. a gondolat, hogy menni fog.


Sose add fel nézz előre fogd fel úgy, hogy egyszer sikerült újra sikerülni fog :) És a legfontosabb, hogy sose feledd az Angyalkád :)

2015. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!