Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utan nagy felelotlen...

Missed ab utan nagy felelotlenseg nem kivarni a 3 honapot? Nekem az orvos 4 hetig nem javasolta hazaseletet, e szerint utana probalkozni is lehetne?

Figyelt kérdés
a 3 honapot mutettol szamoljak?
2015. júl. 22. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hétig nem ajánlatos. 3 hónap múlva pedig lehet újra próbálkozni.
2015. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nikike27 válasza:
Szia!Én tavaly októberben mentem át ezen egy kilenc hetes magzattal és nekem is a három hónapot mondták biztonságosnak.Én mégis úgy éreztem kicsit többet várnék biztos ami biztos alapon.Június elején teherbe estem 7 hetes koráig bírta és ő is elhagyott.Most műtöttek szombaton. Én azt mondom semmi köze hozzá mennyi időt vársz,három hónap vagy egy év,de az tuti a méhednek regenerálódnia kell.Sok sikert!!!
2015. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a 3 hónap, 3 menstruációt jelent! Én is azt hittem 3 hónap..óóó...az elrepül. De az orvos tudatta velem, hogy az 3 menstruációt jelent!
2015. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Uhh az nagyon sok.....


Eszerint mi novembertol probalkozhatunk csak, ha minden rendben van...:(


Niki! Engem egy nappal elotted, penteken mutottek... Szerintem kivarjuk a novembert, de nehez lesz.

2015. júl. 23. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Igen, tudom, hogy sok az a 3 mensi, de én is ugy akarok belevágni az új projectbe, hogy tudom, mindent megtettem amit mondott az orvos. Tudom, hogy hosszú idő, nekem is van vissza még 1.
2015. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1x jott meg a mutet utan a mensim...

Terhes lettem

2015. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo,

mit szolt a doki, h ilyen hamar terhes lettel?


Most mar nagyon ugy tunik, hogy nem csak a probalkozast megallni lesz nehez, hanem ez az egesz onmegtartoztatas es ulofurdo hiany...:(

2015. júl. 27. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Május végén volt m.ab-om. 4 hét után kellett kontrollra mennem, addig strandolás, ülőfürdő, házasélet tilalom volt. Műtét előtt 3 hónapot mondott a doki, utána pedig, hogy 2 normál menzesz után lehet próbálkozni. 6 hét körül jutottam el a kontrollra, addigra egy menzeszen túl voltam, mivel minden rendben volt, az utasítás: még egy normál menzesz és hajrá. Tegnap kezdtük :)
2015. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!