Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Biologia csoda? Idore erkezett...

Biologia csoda? Idore erkezett a menzeszem es a szokasos ideig tartott de a menstruacio utan 3 nappal pecsetelo verzesem jelentkezett ami mar5 napja tart. A terhesseg teszt +lett a 3. pecsetelo napon. Elveteltem vagy mi okozhatja a +teszt eredmenyt?

Figyelt kérdés
Jelzem 4miomam van es egy ciszta a petefeszkemen
2015. dec. 7. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost aki megerositi a pozi teszted! Mert lehet a cisztatol is halvany pozi teszt.Nem tudom milyen lett a teszted? Ha eros 2 csik akkor inkabb baba van :) Foto nincs a tesztrol?
2015. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jo lenne, ha orvoshoz mennel. A mensi ellenere lehet baba is, de hallottam, hogy ciszta is tud pozitiv tesztet csinalni.

Viszont ha az orvos esetleg meg nem is lat semmit (mert koran van), de elkuld vervetelre, megnezik a hcg-t, az ertekbol mar lehet kovetkeztetni arra, hogy terhes vagy-e.

2015. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam a surgossegin es a vereredmeny szerint is terhes vagyok. Nem vegeztek UH-t majd csak egy het mulva. de meg mindig verzek... (pecsetelo)es szedulok.
2015. dec. 7. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Gtatula :) Ha tudsz irass Rutascorbint haziorvossal ha most nem irtak csillapitja a verzest.En is ezt kaptam erre.Nekem is volt ilyen pecsteles.
2015. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en nem orulok..valami nem stimmel, mert meg mindig pecsetelek es ahogy irtam is a menzeszem rendesen megjott. es ra par napra terhes vagyok?? eleg furi...
2015. dec. 7. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
a pecsételés pedig nagyon nem jó, ha pozi a teszt... másik orvoshoz, AZONNAL!!!
2015. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!