Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Segítség! Terhesség elején...

Segítség! Terhesség elején vérzés, barnázás mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok, korábbi vetélés miatt utrogestant szedek.

Viszont tegnap elkezdett gorcsolni a hasam és barnázni kezdtem tisztaságin csak barnázás látszik, viszont mikor törlöm magam rózsaszínes, nem élénk vér van a papíron.

Olyan mintha vizes lenne.

Ma reggel ugy keltem hogy semmi bajom, barna se nagyon látszódott, hasfájás semmi, de pár óra múlva ismét görcsöltem derékfájással ujra barnázás rózsaszínes vizes a papír törlésnél. Most jelenleg újra elmúlt minden fájdalmam.

Most mi lehet velem?

A baba ha elvetélek nem erős görccsel élénk piros vérrel távozik?

Az utrogestan befolyásolja a vetélés lefolyását ha arról lenne szó?

Dokihoz jövöhéten megyek addig azt mondták nem tudnak mit tenni. Bármi lehet.



2016. febr. 6. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Orvos!!!!! Ha teheted es akarsz /akarod a bebit,ezzel ne varj! Nekem ugyanígy kezdődött fel eve... Nem írom le mi történt! Azota 10hetes kismami vagyok,es ha barmi baj lesz(adja Isten,hogy ne legyen),egy percet nem várok! Legyen hajnali 3,vagy este 10.

Szorítok ,hogy minden oke legyen!:)

2016. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

En bemennek a korhazba.

Igenis lehet mit tenni!

En is barnaztam 5 hetesen, rohantam a korhazba, es nem itt kerdezgettem!

2016. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha most kezdődött ez a barnazas, akkor hetek múlva "távozik". Nagyon nagyon eros gorccsel,verzessel. Ha a dokid nem tud megnézni ,menj másikhoz. Esetleg korhazba. Olyan nincs,hogy nem tudnak mit tenni.
2016. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem görccsel,csak erős vérrel távozott. Így kezdődött mint neked. Csak utrot kaptam és a többit a babára bízták,nem tudnak mit tenni utron kívül csak a pihenést javasolják. C vitamin magnézium jól jöhet most.
2016. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A doki még nem látta a terhességet mert korai és a vérzés okát sem, szedek 2*2 utrogestant rutascorbint magneziumot többet nem tudunk tenni, csak érdekelne hogy most ez hogy hol elöjön a görcs majd elmúlik teljesen mintha kutya bajom lenne és a betéten csak barna folt van a WC papíron rózsaszín vizes folyás nem tudom mire utal pl van e még remény vagy vegyem biztosra hogy nem lesz baba..

Tegnap ennyit mondtak.

2016. febr. 6. 18:56
 6/21 anonim ***** válasza:

De nem erted, hpgy menj korhazba ?

Lehet veromleny, mehen kivuli terhesseg

2016. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem görcs se volt csak baznáztam nagyon picit, elment sajnos, pedig már 11 hetes volt ;(

Szerintem menj be a legközelebbi ügyeletre nézesd meg, legalább tudsz biztosat.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek!

2016. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!! Értem mit mondasz, de most írtam le hogy tegnap voltam kórházba nem láttak mehet kivülit nem találták a "vér" okát, továbbra is kell szednem utrot meg amiket leírtam. Tudom kórházba kell menni, meg is tettem tegnap mert akkor kezdődött.

Azért írtam ide hogy aki hasonló tünetekkel volt terhes mi lett vele? Szóval látott doki, jövöhéten kell visszamennem, es addig nem tudnak mit tenni csak várni hogy mi lesz és hogy jövöhéten látnak e majd valamit..

2016. febr. 6. 19:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Megjártam:( Sajnos tényleg nem tudnak többet tenni. De te pihenj sokat! Ne erőltesd meg magad és ne idegeskedj.
2016. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem értem mit értetlenkednek itt egyesek... Nem értitek, hogy volt korházban, szed gyógyszert? Ennyit csinálnak legjobb esetben, gyógyszer, pihenés, mást nincs mit tenni 5 hetesen.

Kérdező, én is véreztem terhesség elején, bár nekem utrótól elmúlt. Már 30 hetes kismama vagyok :) Pihenj sokat és próbálj nem aggódni. Ha erősen görcsölsz vagy nagyon vérzel, akkor menj vissza a korházba. Addig pihenj sokat! Szorítok!

2016. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!