Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez a vetélés így normális?

Ez a vetélés így normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megérdeklődni, hogy közületek járt-e esetleg így valaki:

Múlt hónap végén pozitívat teszteltem, nem is jött meg, tünetek is egyre erősebben jelentkeztek. Majd múlthét pénteken bevéreztem. Természetesen elmentem nőgyógyászatra ahol megállapították, hogy van egy 12 milliméteres üres petezsákom. Mondta is a doktornő hogy baba ebből nem lesz. Kb két napja elkezdtem vérezni, sohasem sokat maxi egy tenyérnyi vérvörös folt marad a betéten.

Kérdésem: Vajon ez elég lehet egy normális vetéléshez? Nem baj hogy nincs semmi görcs, csak véres folyás?

Sajnos nőgyógyászatra nem tudok jelen pillanatban elmenni, két lányomra senki nem tud vigyázni a családból.

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 11. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pontosan nem tudom h "eleg"e.

Nekem 7hetesen volt vetelesem...iszonyat eros gorccsel,,,es rengeteg vérrel :(

Sajnalom ,hogy elment a kicsi,legközelebb sikerul!

2016. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg a korai veteles is legalabb egy mensi erossegu verzessel szokott jarni, de az esetek tobbsegeben gorcsok is vannak.

Szerintem ez meg nalad nem az. Remelem megis rendben lesz minden, gondolom visszahivtak es megnezik meg egyszer, hogy valtozott-e valami. De ha megis veteles lesz, akkor ez a verzes lesz meg erosebb.

2016. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kezdődött el.

Nekem 5 hetesen ment el, görcs nélkül,de 10 napig véreztem.

2016. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sokat vérzel, akkor sajnos esélyes, hogy nem fog teljesen kiürülni a méh, és műszeres befejezés kell. Én annak idején két hétig is vérezgettem így, hol erősebben, hol gyengébben, de nem ürültem ki teljesen, műteni kellett.
2016. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne vissza menned, mert megnézik a hcg-t ha az nem csökken hanem ha kicsit is nő, akkor sajnos műszeresen fejezik be.
2016. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ijesztésképpen, de én is úgy gondoltam, majd túl leszek rajta önerőből. 2-3 napi vérezgetés után nem túl erős görcsökkel érkezett a brutál mennyiségű vérzés. Végül mentőt kellett hívni, és a kórházi vizsgálóból egyből a műtőbe vittek. Altatni sem volt idő, helyi érzéstelenítés után azonnal kitisztítottak.
2016. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!