Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után terhesség?

Missed ab után terhesség?

Figyelt kérdés
Missed ab után a második hónapban terhesség! Megmarahat vagy még túl korai?? Februárban volt műtét,és most májusban pozitív a teszt! Volt valaki ilyen helyzetben???
2016. máj. 9. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne maradhatna meg! Nekem halvaszülésem volt (24. hét) januárban, áprilisi ciklusban lettem újra terhes, tökéletesen problémamentes terhesség volt. Barátnőmnél korai missed után kb. 2-3 hónappal jött a következő terhesség, most lesz egy éves a babája.
2016. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,


megmaradhat :)

velünk is hasonlóan alakult az élet - védekezés mellett-, a 34. hétben vagyok már :)

2016. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem márciusban volt missed abom, azt mondta a nőgyógyász, hogy az első vérzés után már lehet is próbálkozni, mert a méh és a hormonrendszer ilyenkor még rá van állva a terhességre, és sokkal könnyebben megfogan a baba. Ha meg valamiért mégsem állsz készen, úgysem fogan meg.
2016. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira,izgulok.Orvosnál nem voltam,mert legalább a 7. Hetet megakarom várni,hogy legalább szívhang legyen..nagyon Félek.Semmi tünetem sincs csak,a pozitív teszt az egyetlen amiből tudom baba lesz!! Emiatt is aggódom! :(
2016. máj. 9. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán nekem sem volt tünetem. Csak a szaglásom élesedett ki, de a mellfeszülés, hányinger stb. csak a 8-9. héttől kezdődtek.
2016. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is így lesz! Ha wcre megyek mindig nézem a papírt nincs e rajta valami! :( Nehéz ez az első időszak
2016. máj. 9. 14:02
 7/9 anonim válasza:
Nekem januárban volt missed ab-om, április elején lettem terhes. A hetedik hétben járok, csütörtökön megyek az első ultrahangra, és rettenetesen félek és izgulok. Folyamatosan ellenőrzöm magam, bár nekem elég sok tünetem van, főleg az egész napos álmosság és gyengeség. Szorítok, hogy minden rendben legyen! :)
2016. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KEDVES UTÓLSÓ! Szorítok neked!! Írj mindenképp hogy mi volt UH -on !!!
2016. máj. 10. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Ugye minden rendben? Miújság azóta? Hasonló helyzetben vagyok.
2016. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!