Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A megkésett vetélés utáni...

A megkésett vetélés utáni műtétnél az eltávolított, elhalt embriót elküldték szövettanra. Nyilván el kell. Mit vizsgálnak ilyenkor? 3 hét múlva lesz eredmény, amikor kontrollra is kell mennem.

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy van e egyértelmű oka a vetelesnek, Pl genetikai mutáció
2016. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Én is ilyesmire gondoltam.
2016. máj. 12. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Áhh. Biztos nem végeznek genetikai vizsgálatot. Az drága és nincs értelme. Úgy se tudják ha volt is valami génhiba, hogy hol mi volt. Millió gén van, ami meghibásodhat.


A szövettannál azt nézik mi az. Megállapítják, hogy embrionális szövet volt, és kész. Nekem is csak ennyit mondtak.

2016. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ja, meg ha esetleg volt valami fertőzés vagy gyulladás, akkor azt látják, meg ha daganatról lenne szó, azt is látnák, de ezen kívül az embrióról nem derül ki semmi, csak hogy volt-e vagy nem.
2016. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Én is gondoltam genetikai vizsgálatra megmondom őszintén.De akkor ezek szerint az nem lesz.Embrió volt, mert a 11. héten műtöttek. Valahol a 8.-11. között halt el, megállt a fejlődésben. Minden nappal jobban vagyok, de most nagyon jól esik és szükségem is van a pihenésre.
2016. máj. 13. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálnak genetikai vizsgálatot ( épp ez a munkám) de csak akkor kerül rá a lapra ha olyan genetikai probléma van ami örökletes és következő magzatnál is előfordulhat. És persze nem mindent szűrünk, megvannak az alap, gyakori hibák amik halmozódást mutatnak ezeket nézzük.
2016. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a fejlődési rendellenesség miatt végzett terhesség-megszakításnál sem végeztek genetikai vizsgálatot. Lehetett volna előzetesen chorionboholy-bioposziát kérni, de ez elmaradt, mert akkor már nem lehetett volna műszeresen befejezni a terhességet, meg kellett volna szülnöm, és ezt inkább nem vállaltam. A szövettanból így semmi nem derült ki.
2016. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!