Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után milyen és...

Missed ab. után milyen és meddig tart a menses?

Figyelt kérdés

4 hete volt műtét, ez azota az elso menses. A műtét előtt max 4 napig tartott, most már a 8. nap tart és 3 napja nagyon nagyon erős. A 8 nap elott meg 5 napig barnázgattam, szoval lassan 2 hete megy ez....

Ez normális szerintetek? (a dokimat nem érem el)


2016. jún. 20. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ultrahangon voltal utana?

Meg kellene nezni, hogy kiurult-e a mehed rendesen.

Nekem normalis vllt az elso, mutet utan kb 5 hettel jott meg es 4 napig tartott, ahogy szokott.

De elvileg borulhat a ciklus egy idore veteles utan.

En megnezetnem magam, akar masik orvost is kereshetsz erre.

2016. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a műtét után kb három héttel kis vérzés volt, kb 3 napos, azt hittem, ez a mensi, de nem.

Az első rendes mensi a műtét után 5 héttel egy horror volt. Olyan erősen véreztem, hogy maxi tampon éjszakai betéttel is egy óra múlva teljesen átázott.

Ez ment kb 2 napig, előtte, után rendesen volt, de kb egy hétig tartott.

A második is erősebb volt, mint szokott, ezért újra elmentem a dokihoz. Minden rendben van, a méhem kitisztult, nincs semmi ciszta, stb.

Szóval, ne aggódj! Egy mensiből még semmit nem lehet levonni. A hormonok sem biztos, hogy visszaálltak már rendesen.

Kontrollra kell úgyis menned, ott majd megnéznek, és kiderül, ha baj van.

2016. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam :)
2016. jún. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!