Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit láthat az uh-n a doki, ha...

Mit láthat az uh-n a doki, ha 5 hetes terhesség végződött korai vetéléssel?

Figyelt kérdés

Én sajnos korai vetélésre gyanakszom. 3 hetet késett a menstruációm, majd ömlött belőlem a vér a 3. hét végén. Előtte más okból kifolyólag voltam hasi uh-n ahol pont időben, látszott egy érő pete. Mégis 3 hetet késett.

Lát ilyenkor valamit a doki az uh-n ami vetélésre utalhat?



2016. júl. 21. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 3 hetet késett, az már 7 hetes terhesség lett volna, nem 5! Tesztet nem csináltál? Attól függ, mennyi idő telt el a vérzés óta, de szerintem ha volt baba és kiürült teljesen, már nem fog látni semmit. Ha picit nőtt is már a méh, az a vérzés alatt visszaállt, sárgatest sem hiszem, hogy még látható. De nem vagyok nőgyógyász, csak tippelgetek, mindenesetre mindeképp szólj, hogy ilyenre gyanakszol!
2016. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En reggel veteltem el des delutan az orvos semmit nem latott. Kb 5-6 hetes lehettem. Annyit mondott hogy az biztos hogy nem maradt bent semmi!
2016. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj orvoshoz!

Ez már 7 hetes terhesség volt. Nekem műtéti befejezés volt szükséges.

De ha ki is ürült minden,akkor is kell az orvosi kontroll.

2016. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek hasznos lesz majd. Voltam dokinál. (Természetesen már a kérdés feltételekor megvolt az időpontom, de érdekelt, láthat-e valamit majd)


Szóval nem vetéltem el, annak kellett volna legyen nyoma, egy heg formájában, ami az UH-n látható kellene legyen. Továbbá a vetélés során a vérzés, rövidebb idejű, mint a normál menstruáció.

2016. júl. 25. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!