Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valakinek 10 hetesen...

Volt valakinek 10 hetesen missed abja? Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
10 hetesen az ultrahang során nem találtak már szívhangot.Teljesen problamentes terhesség volt, nagyon váratlanul ért. Összetörtem. Járt valaki így? Mi lehet velem a baj?

2016. júl. 23. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Veled semmi. Valószínűleg a baba sérült volt, ezért ment el. Természetes szelekció.


A következő ép lesz, fókuszálj erre, illetve ha nem tudod feldolgozni a vetélést, akkor menj pszichológushoz, segítő csoportba, akik segítenek feldolgozni.


Nem kell, sőt, nem is szabad elfelejteni elvetélt babádat, de próbálj építkezni ebből az eseményből, különben maga alá gyűr.

2016. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mivel vetélés nem történt,sem vérzés..semmi így annyira felfoghatatlan számomra.csak az orvos mondta,hogy már nem látszik a szivcsőpulzálás.Már 3 centis volt..hihetetlen.körülöttem mindenki terhes és mindenkinek rendben zajlik és nő a babája.Pont én vagyok ennyire szerencsétlen..
2016. júl. 23. 12:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Irtam epp a masik kerdesedhez is. 12. het elott 25 % a veteles eselye, tehat 4 bol 1 emberrel tortenik, nagyon gyakori.

Igy szelektal a termeszet, veled semmi baj

Nagyon sajnalom !

2016. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd, hogy a korulotted levoknel problemamentes a terhesseg. Sajnos nem. Csak a 12. het elott nem szoktak elmondani a terhesseget- pont ezert, mert ekkor meg nagyon magas a veteles eselye meg.
2016. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok. Ne haragudj, kérdező, hogy ezt írom, de nem biztos, hogy szerencsétlenségnek kellene felfognod ami történt. Családomban született beteg gyermek, szinte minden nap egy túlélés, nem tudják, meddig fog élni a baba, pár hónaposan műr műtötték, és még valószínűleg fogják is többször, szinte csak azért, hogy életben maradjon. Szerinted ez a vegetálás mennyire jó a babának? Szenved, szerencsétlen.

Az anyuka mindenáron törekedett a baba megtartására, pedig lehet, természetes szelekció útján eltávozott volna, ha hagyják...nem mindig az a szerencsés, akinek életben is marad a babája. Bízz jobban a természetben, nem véletlen történnek úgy a dolgok, ahogy.

2016. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori. Sőt, szintén nem ritka a kései vetélés félidőn túl, több nőt ismerek akinek halvaszülése volt a terhesség végén. Legtöbbször magyarázat sincs. Nekem volt félidőn túli, akkor azt kívántam, inkább lett volna egy sima missed ab az első trimeszterben. Ha felmész az "angyalok szülei" közösségbe, láthatod, hogy tömegeket érint a magzat, sőt csecsemő elvesztése, a missed ab, ami veled történt, hogy úgy mondjam sajnos mindennapos dolog. :( Búcsúzz el a babádtól, gyászold meg, aztán rázd meg magad és tovább előre! Ezt sajnos csak így lehet átvészelni. A következővel minden rendben lesz.
2016. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek.Megpróbálom túltenni magam és továbblépni.Ahogy látom nem vagyok sajnos egyedül ezzel a problémval:(
2016. júl. 23. 13:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hetesen volt, szintén előzmény nélkül, semmi vérzés, semmi görcs.

Április elején történt, most újra babát várok, 6 hetes vagyok.

Nem mondom, hogy nem aggódom. Inkább azt mondom, most felkészülten mindenre, de bízom, hogy minden rendben lesz!

Hagyj időt arra, hogy elengedd ezt a babát. Utána viszont koncentralj a jövőre, minden rendben lesz!

2016. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előbbi kérdésedhez is írtam.

11 hetesen semmi előjel nélkül közölték velem is, hogy már nincs szívhang. Semmi előjele nem volt. Összetörtem.

Nekem már van egy 2 éves lányom, teljesen problémamentes volt a terhességem. Ezért sem gondoltam volna, hogy velem ez előfordulhat.

3 hete volt a missed ab. Már valamivel könnyebb, de még mindig sokat sírdogálok miatta, ha senki sem lát.

Kitartást és sok erőt a következő időszakhoz!

Sajnálom, hogy neked is át kell élned ezt...

2016. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1 ev alatt 5 veteles. 7 het elott. Senki nem tud ra magyarazatot adni. Lassan megorulok. Sajnos ez van. El kell fogadni...
2016. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!