Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés vagy missed...

Spontán vetélés vagy missed ab? Melyik után áll vissza gyorsabban a szervezet? Melyik után lehet korábban újra próbálkozni? 20 mm-es a baba.8-9 hetesnek felel meg.

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem spontán vetelesem volt ennyi idősen. Attól függ, hogy ürül ki. Lehet h kell műszeres befejezés ígyis úgyis. Sajnálom!
2016. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerdára van időpontom műtétre.

Ha addig beindul magától, és sikerül kiürülni, az a jobb vagy a műszeres?

Melyik után lehet korábban próbálkozni?

2016. szept. 4. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ennyi idős voltam mint te, nekem műtéttel fejezték be, de szerintem jobb is így sokkal jobban kiürül a méh mintha magától ürülne.
2016. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos volt mindketto az elmult egy evben.

Az elso embrio 9 hetesen halt el, ra jo ket hettel volt a mutet. Akkor mar egy hete volt pecsetelo verzesem es erosodott is kicsit, a mutet napja elott mar a hasam is gorcsolgetett, de nem vartam tovabb.

Masodik alkalommal inkabb varni akartam, kisebb terhessegrol volt szo (6-7 hetestol nem fejlodott, vegul 8 hetesen lett kijelentve, hogy nem elo terhesseg). Nem akartam ilyen rovid idon belul meg egy mutetet, ha nem muszaj. Nem is kellett sokaig varni, par napig pecsetelo verzesem volt, ami hirtelen beerosodott es orakon belul el is veteltem. Masnap meg gorcsolgettemes vereztem, de folyamatosan csokkent utana a verzes.


Sok elteres nem volt egyik utan sem. Kb egy hetig volt mindketto utan gyenge mensis verzes, majd meg par napig pecsetelgetes. Egyik utan 32 napra jott meg a mensim, a spontan utan 28 napra. Mindket veteles utan rendes, erezheto peteereem volt mar az elso ciklusban.

A kulonbseg annyi volt, hogy a mutetnel nem ereztem semmit, csak elaltattak es kesz, a spontan veteles fajdalmasabb volt, de kibirhato es reszemrol jobb, mint a korhazban lenni es az altatas.


A mutet utan csak egyszer kellett kontrollra menni (3 hettel kesobb), a spontannal masnap be kellett mennem orvoshoz es akkor is neztek uh-val, mivel meg maradt bent nyalkahartya, igy 10 nappal kesobb ismet mentem uh-ra, addigra mar kitisztultam teljesen.


Ujabb terhessegre es szexre ugyanazt mondtak mindket esetben itt. Addig nincs szex, amig verzek, ha teljesen elmulik a verzes, akkor lehet, de az elso ciklusban inkabb ovszerrel. Az elso menstruacio utan mar lehetett volna probalkozni ujra, bar mi nem tettuk.

2016. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Eloszor is nagyon sajnalom:( En is 9 hetes voltam hetfon mar ment ossze az embrio mar csak 8mm es volt de akkor mar gorcsoltem kedden beindult a veteles 3 napig szemvedtem de kiurult minden szerintem hetfon megyek vissza ellenorzesre. Ha nem indult volna be jovoheten nekem is mutet lett volna. Megkerdezem mikor lehet ujra probalkozni de biztosan minimum 1 mensit meg kell varnom igy is.
2016. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a 3. elhalt terhességem.

Az eddigi kettő műtéttel fejeződött be.

A kettő között született egy kisfiam.

Most kistesót szeretnénk.

Októberben már szeretnék újra babát.

2016. szept. 4. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ohh szegenykem. Nekem is tavaly volt egy masik vetelesem 5 hetesen. 1 evet kellett varnom mire ujra terhes lettem erre most elhalt terhesseg. Nem vagyok valami bizakodo😔
2016. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!