Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Januárban volt missed ab-om...

Januárban volt missed ab-om elhalt terhesség miatt, azóta minden hónapban darabos a mensim, előtte mindig 3-4 nappal már barnázok, valaki hasonlót tapasztalt?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, nem hogy jobb lenne de rosszabb, 31 naposra beállt a mensim, msot 25 napra rá jött meg, pedig 12 nappal ezelőtt volt csak ovum. Ennyir megviseli a szervezetemet a mütét még mindig vagy más lehet a baj? A doki nem tud mit mondani. Amugy PCO-s is vagyok

2016. okt. 21. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Találj egy másik nőgyogyászt. Nem árt ha az immunrendszeredet feljavítod keffirrel, hordód paraszti savanyúkáposztával, kimcsivel, tanuld meg hogy kell csinálni. Egyszerű és olcsó.


t

2016. okt. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HORDÓS káposztára gondoltam csak mellé ütöttem a betűt.
2016. okt. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Év elején volt missed ab-om, aztán beállt a ciklusom, de nekem is megvolt előtte a 3-4 napos barnázásom. Ennek ellenére most ősszel teherbe estem. Ez a terhesség is missed ab lett, pár napja műtöttek. Ne próbálkozzatok amíg nem jössz rendbe. Dokitól búcsúzz el keress másikat aki azt mondja, hogy kivizsgál és rendbe rakja a ciklusod.
2016. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnalom;( de nalad mit mondott erre hogy ez mitől van? Nemsokara megyek egy masik orvoshoz!ebben a honapban 3napot darabosan barnaztam utana 3 nap piros ver(vegre)majd 2 nap pici barnazas.most előszor volt ver januar ota...en nem ertem ezt az egeszet...neked mit mondott az ujabb vetelesre?;(
2016. okt. 30. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Két hét múlva kell kontrollra mennem, ott kapom meg a beutalókat, még nem tudom mi lesz rajta. gondolom hormonok, IR vizsgálat ilyesmi. Én is kíváncsian várom. Én is nyitottam egy kérdést, olvasd el. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetele..
2016. okt. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom mert 4 honapja szedek IRre meckformin xrt es ugyanugy barnazom;(a kajara odafigyelek mar 2 eve...mutet elott meg sem volt ilyen.elolvasom a kerdesed!
2016. nov. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!