Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után miért menstruál...

Missed ab után miért menstruálok máshogy mint azelőtt?

Figyelt kérdés

Műtét rendben ment, kontroll rendben van, rákszűrés pipa. Barnázok 4-5 nappal mensi előtt, több mint fél éve. Bromocriptint szedem hónapok óta, prolaktin szintem rendben van.

Ez így normális?


2016. nov. 6. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig így jött meg a mensim, az első 2-3 nap barnázás aztán egyszer csak durr... A nőgyógyászom azt mondta rá, hogy normális, egyéni, hogy kinek-hogyan, de ugye nekem nem missed ab volt előtte, hanem ez volt az alapjárat.
2016. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is missed ab után jelentkezett ugyanez, és nem is múlt el. Nekem ezt sárgatest-elégtelenség okozza feltehetően. Valami félrement a hormonjaimmal, mert első szülés előtt és után még nem jelentkezett, missed ab után igen, újabb terhesség után visszatért. De nekem a ciklusaim is megrövidültek, 22-26 napossá váltak.
2016. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első missed ab után nekem is így jött meg az összes menstruációm. Aztán újra terhes lettem és megint missed ab lett.
2016. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és van esély rá, hogy így terhes legyek?És meg is maradjon a baba?
2016. nov. 7. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:

15:15-ös vagyok. Mindenre van esély. 50-50% Olvastam már olyat akinek sikerült, sajnos én lettem az ellenpélda. Nem tudhatod előre, hogy a terhességi hormon hatására összekapja-e magát a szervezeted és elkezd jól működni vagy ugyanolyan rosszul működik tovább mint az enyém.

Ha mégis megpróbálod így, akkor kalkuláld bele az esetleges missed ab-ot is.

2016. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,


És erre nincsen semmilyen kezelés vagy gyógymód? Neked mondta a dokid, hogy ez mitől van? Mmint a barnázásod.

2016. nov. 8. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondott semmit, gondolom nem akart vaktában találgatni. Hamarosan megkezdődik a kivizsgálásom, holnap megyek a beutalókért.

Én elsősorban progeszteron hiányra gondolok a barnázás miatt, de az embrió elhalásaimnak szerintem valami más oka van. Remélem kiderül majd a vizsgálatokból.

2016. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sok szerencsét, kell lennie megoldásnak!
2016. nov. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!