Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 körüli TSH okozhatta a...

5 körüli TSH okozhatta a missed ab. -ot, HA a t3 t4 normális?

Figyelt kérdés

2016. nov. 21. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!! :-(

Nekem azt mondta az orvos,hogy a TSH legyen 2 alatt. Sajnos közrejátszhat... Nem vizsgáltak ki teherbeesés előtt? Vagy már akkor is magas volt,csak nem kaptál rà gyógyszert?

2016. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Én gyógyszert is szedek magas tsh-ra, azt mondták, ha terhes leszek, ahogy megtudom nézessek tsh-t, mert vetélést okozhat, ha magas.

2016. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem. Ha a T4 normális, akkor valószínűleg ott vmi más is közrejátszott. Első terhességem végigparáztam emiatt, 2 hetente jártam vérvételre, 10 feletti tsh-van és béka segge alatti T4-től se vetéltem el. Az endokrinológus haját tépte az értékeimtől. Második trimeszterre sikerült csak beállítani.
2016. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
A 8.heten kiderult,hogy 4,5 a tshm. Rohantam meg aznap endokrinologushoz: kaptam gyogyit. Vettunk ujra vert: 2,9. Azt mondta ne aggodjak 4,5 ertektol sem lesz baja a babynek. Vegul elvesztettem,de nem hinnem,hogy a TSH miatt.
2016. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez egy hat évvel ezelőtti érték, most akadtam rá a leletre (akkor más miatt vizsgáltak). Most a háziorvosom kért TSH-t, jövő hétfőn lesz eredmény. Tegnap volt meg a műtét.
2016. nov. 23. 20:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták a leletemre, hogy az 5-ös érték teljesen jó. Nem irányítottak vele sehova. Most akkor mi van? :(
2016. nov. 29. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Magas tsh pajzsmirigy alulmukodest feltetelez,nekem most diagnosztizaltak,eletem vegeig hormon.Mar ket het szedes utan 1lett a korabbi 15ös tshm.

1koruli eredmeny az,amivel teherbe lehet esni.De h par eve mennyi volt az most nem mervado nalad.A mostani verveteleredmenyed ha 4folott van,keress fel egy endokrinologust vele.Okozhatta ez vagy barmi mas sajnos:(

2016. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A mostani 5, erre mondták, hogy normális.
2016. nov. 29. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelműen okozhatta, de lehet, hogy ezen kívül még van más probléma is. Nekem a 3-as TSH-ra 3 különböző nőgyógyász mondta, hogy jó. Egy endokrinológus, akinek sajnos nem hittem azt mondta, hogy mivel túlsúlyos vagyok ezért 1-re kell levinni. Normál testalkatnál 2,5 alá. Még azt is mondta, hogy teherbe tudok esni, de majd mindig el is hal az embrió. Sajnos igaza lett, 2 missed ab után rá kellett jönnöm, hogy komolyan kellett volna venni az ő szavát és nem azokra az orvosokra kellett volna hallgatnom akiknek a válasza szimpatikusabbnak tűnt a számomra.
2016. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!