Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után, (nem...

Spontán vetélés után, (nem történt missed ab, ) a méhemben cisztát találtak! Az orvos azt mondta ne aggódjak így is teherbe eshetek és nem bántja a picit. Valakinek volt hasonló története vagy tapasztalata?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is cisztam van , de nem estem teherbe
2016. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked is a méhedben van? Mit mondott az orvos?
2016. dec. 3. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a petefeszkemben van mind 2-be ! meg egyelore analizisekre jarok vervetelre , de lekell fogyjak !!! lehet fogok ra kapni gyogyszert is !!! meg irok
2016. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szorítok neked, írd meg mindenképp mi történt. nekem sajnos a méhemben van, olvastam, hogy segít a cickafarkfű tea, most én is azzal próbálkozom. Köszönöm, hogy írtál
2016. dec. 3. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
en nem tudom mit fogok ra kapni , de csinalok egy meregtelenito kurat is
2016. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem.tudom, azóta megfogant- e a pici, de nekem volt egy kis cisztám amikor terhes voltam, a doki konstatálta, és mondta, hogy emellett még simán elfér a baba. Így is lett, már 19 hónapos a kislányom, a ciszta pedig felszívódott ;)
2018. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia , igen , akkor ahogy mondtam csinaltam is egy meregtelenito kurat es osszejott a baba , csak koraszulott lett , de a lenyeg hogy megvan :) orvendek neked is ! :) 26 hetre xuletett, 550 gram volt , jelenleg 10 honapos lesz
2018. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy sikerült a baba és jól vagytok. Nekünk is sikerült a baba és idén áprilisban meg is született a kisfiam😋. Gratulálok nektek
2018. szept. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!