Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Előfordult valakivel, hogy...

Előfordult valakivel, hogy egyáltalán nem tapasztalt vérzést (barnázást se), mégis misse ab lett?

Figyelt kérdés

Hány hetesen?

Volt előtte szívhang?


2016. dec. 6. 17:23
 1/10 A kérdező kommentje:
missed ab - természetesen
2016. dec. 6. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. 9 hetesen ultrahang alatt mondta a doki, hogy elhalt kb. egy hete. :(

Semmilyen tünete nem volt.

2016. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. 12 hetes genetikai UH-n megállapították, hogy legalább egy hete megállt a fejlődésben. Semmi, de semmi tünet nem volt, előtte volt szívhang.

A második terhességemnél meg háromszor is rohantam az ügyeletre intenzív vérzés miatt - vele már a 34. héten járunk.

2016. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő is volt, az egyik 8, a másik 9 hetesen. Nem volt előtte még szívhang, mert az első vizsgálat mind a két alkalommal 6 hetesen volt.
2016. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nem volt semmi jele egyiknél sem.
2016. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már csak akkor indult a vérzés, amikor a vetélés. Előtte kisebb volt jóval, mint a mensi szerinti kor, előbb 2,aztán 3 héttel, azaz nem fejlődött. Csak petezsák szikhólyaggal.

Tudtam, hogy nem lehet, mert a nemvárt napján volt pozitív tesztem.

A vérzés megindulása utáni diagnózis már inkomplett vetélés volt, műtét lett a vége.

2016. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és sajnálom a történteket. Velem a 8. héten volt.
2016. dec. 7. 10:37
 8/10 barby1991 válasza:
100%
Én is így jàrtam sajnos :( 8+2 naposan szépen fejlödött volt szívhang is ..... Semmi vérzés vagy barnàzàs és a 12 hetes ultrahangon megmondtàk , hogy sajnos 9 hetesen nem fejlödött tovàbb missed ab lett a vége :(
2016. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szintén 12 hetes UH-n közölték, hogy 9 hetes kora óta nem fejlődik és szívhang sincs. 2 nap múlva kellett befeküdnöm műszeres befejezésre. Semmi előjele nem volt, jól voltam végig,mégis ez lett a vége :(
2016. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom h vki jar e ezen a kerdesen. De nekem is ugyan ez volt. 8 hetesen elhalt es semmi tunete nem volt. Elvegeztek a mutetet es sajnos azota sem esek teherbe. Vmit vajon elrontottak?
2017. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!