Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fejlodoképes embrio vagy nem...

Fejlodoképes embrio vagy nem mire van tobb esély?

Figyelt kérdés
2 halvány pozitívat is tesztelem az elso utan el mentem dokihoz de o meg a petezsagot se látta és a nyálka hártya se vastagodot meg. Csináltam meg egyet közbe vérvételen voltam 75 hgc lett azt mondta doki hogy vagy nem fejlodik tovább ( de meg a pete zsákot se látja és elég kevés a hormon szint) vagy meg csak 6 napos de a mensim már 5 napja késik 1 het mulva kell vissza mennem vér eredmenyel nem tudom mi lesz tanácsokat szeretnék vagy ha veletek volt már hasonlo vagy stb mert mikor ezek a tesztek pozitivak lettek elote 7 napal csinaltam igyen menstruácio elott 6 nappal os tesztet es negativ lett most meg már 2 halvány csikosom lett de meg se tudnak semmit szerintetek élo fejlodo képes babam van vagy fejlodo képtelen ? ( már vagy fel éve probálkozunk a párommal végre ossze jon erre...)

2017. febr. 9. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: nem szabad korán tesztelni és dokihoz menni (hacsak nem kell hormonpótlás), mert nem derül ki semmi, csak megy az idegeskedés, az esetek többségében feleslegesen. Senki nem fogja tudni megmondani neked, hogy mi lesz.

Én azt olvastam, kb. minden 5. terhesség nem marad meg (ennek egy részét észre sem veszik a nők), tehát 80% esélyed van, hogy minden oké, 20%, hogy nem.

2017. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom én azt hittem nem teszteltem tul koran mert olyanokat olvastam hogy menstruácio kimaradása utan egy ket nappal meg lehet en meg rá 5 napra halvány pozitivott teszteltem
2017. febr. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!