Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 19 éves lány vagyok, február...

19 éves lány vagyok, február 1-én volt missed abortuszom, mert elhalt a magzatom. Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Azóta is folyásom van , az elején még véres volt kb 2-3napig,

azóta barna folyásom van néha feketés,és nagyon rossz az illata.

Viszketek, és egő érzést érzek és fáj ez kb 1 hete kezdödött el.

Mitől lehet ez? pedig tisztálkodok rendesen tisztasági betétett használok, samponal sem fürdtem ott

sem szappanal, eddig csak a tegnap azóta már enyhült egy kicsit pár órára de nagyon zavar:(

nem élek azóta nemi életett sem.

Anyukám sudocrem krémet vett és azt mondta azzal kenjem be szerintetek lehet tőle bajom?? 1-én kell vissza menni az orvosomhoz, mondjam el neki?



2017. febr. 19. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy hüvelyi fertőzésre tippelnék.

Ne várj elsejéig, hanem fordulj a jövő héten orvoshoz. Csináljanak kenettenyésztéses vizsgálatot, abból kiderül, hogy milyen kórokozó van (már ha van, de ehhez mindenképpen ragaszkodj, mert sokszor az orvosok nagyon felelőtlenek és csak legyintenek rá és hasra ütésre kezelnek, de ez nem jó), illetve csináljanak ultrahangot is, hogy biztos minden rendben van. Elvégre itt történt veled egy és más korábban.

És nyugi, fertőzésed sajnos kialakulhat akkor is, ha minden nap tisztálkodsz. A mindennapos tisztasági betétet, ha egyébként semmi nem indokolja (tehát nincs vérzésed, nagyon erős folyásod a ciklusod bizonyos napjain), akkor ne használj, mert egészségtelen és pont, hogy hozzájárulhat különböző fertőzések kialakulásához. Ugyanis a bőr nem tud tőle kellőképpen szellőzni és egy egy zárt, nem szellőző helyen pl. a gombák nagyon jól tudnak szaporodni.

2017. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb menj orvoshoz! Ilyen esetben ne várj a hathetes kontrollra, hanem lehetőleg már holnap menj el dokihoz! Sztk-s is jó, ilyen esetben időpont nélkül is kell, hogy fogadjanak.

Több oka is lehet, egyik se szerencsés. Nem szeretnék tippelgetésbe kezdeni, majd a szakorvos megmondja, mi az oka.

Sudocrem nem ilyen problémára való, használni nem fog, felesleges kenni.

2017. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is minél elöbb menj vissza az orvoshoz, mert erösen fertözésgyanus a dolog, aminek igen komoly következményei (meddöségtöl kedve a vérmérgezésig akármi)lehetnek.


Ne azt a krémet használd, amit anyád adott (mert gondolom, nem nögyógyász), hanem ha az orvos ír fel valamit, akkor azt.


Emellett a rendes tisztálkodástól (szappan, tusfürdö) semmi bajod sem lesz, ellenben ezek nem-használat okozhatja a fertözést.

2017. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz holnap.

Nagy esellyel nem jott ki minden, aminek kellett volna, vagy valamilyen fertozes, gyulladas. Ez nagyon nem jo, minel hamarabb kezelni kell, mert komoly kovetkezmenyei lehetnek.

Nekem volt 3 sima vetelesem es egy, ami mutetel lett befejezve, mindegyiknel hangsulyoztak, hogyha a verzes/folyas budos lesz, vagy belazasodnek ugy, gogy mas bajom nincs (pl nem influenza, vagy egyeb betegseg), akkor azonnal menjek orvoshoz.

Csodalkozom, hogy neked errol nem szoltak.

Az, hogy meg nem szunt meg a verzes akar normalis is lehet, elhuzodhat 2-3 hetig is, nekem januar 31-en volt vetelesem es 3-4 napja szunt meg teljesen a verzesem.

De az, hogy buzos nagyon nem normalis.

Holnap reggel en a korhazban/orvosnal kezdenek a helyedben.

2017. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvos, HOLNAP!!!
2017. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látott orvos?

Csak mert elég ijesztő amit írsz.

Nem rossz a sudocrem, csak ebben az esetben nem is jó.

Orvos, orvos, orvos!!!!! Akár sztk, akár magán. Rágd az orvosod fülét vagy menj máshoz, de ezt ne vedd félvállról. Súlyos következményei lehetnek ha nem kapsz időbem megfelelő kezelést.

2017. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!