Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után mennyi időre...

Missed ab. után mennyi időre lett kihordott terhességetek ill. esetlegesen újabb missed ab?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Korai (4-6 hetes) missed ab után a következő hónapban fogantam és meg is maradt. Már 14 éves:-)!
2017. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Műtéttel befejezett 8 hetes missed ab utáni harmadik ciklusban fogant a baba, most 2 hetes.
2017. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Missed ab. után 11.hónapban estem újra teherbe, 35.hétre született, de már teljesen rendben van, eleven 2éves.
2017. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Missed ab 9 hetesen. Pontosan 2 ev utan sikerult, ajkor amikor feladtuk a probalkozast. Jelenleg 39+4 hetes vagyok.
2017. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után 3 hónapig nem volt szabad újra próbálkozni, majd ezt követően a 6. hónapban estem teherbe. A két teherbeesés között szinte pontosan egy év telt el, pár nap eltéréssel. 15 hkm
2017. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ági83 ***** válasza:
Missed ab után nekünk is három hónapot javasoltak várni. Egy év múlva sikerült újra,de a hatodik héz végén spontán vetélésem volt. Azóta nem próbáltuk újból.
2017. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron 10 hetesen missed ab, ma szintén 10 hetesen tudtam meg, hogy megint missed ab😒
2017. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hetesen spontán vetélésem volt, rá 13 hónapra tudtam újra teherbe esni akkor 7. héten bevéreztem de szerencsére kisebb nagyobb zökkenők után megszületett a lányom aki ma már 2 és fél éves eleven csajszi.
2017. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is műtéttel befejezett missed ab utan, ami februárban volt augusztusban problémamentes terhesség végig a 9 hónap alatt. Most lesz 10 éves.
2017. márc. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!