Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor kell meg jönni a menzesz...

Mikor kell meg jönni a menzesznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerdesem az hogy most penteken lesz 4 hete hogy volt egy miss.abom! Menstruaciomnak se hire sem hamva. Meddig normalis hogy nem jonn meg?

#menzesz #Miss. Ab
2017. márc. 14. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-6 hetet mondott az orvos és végül 31 napra meg is jött.
2017. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6-8 hetet mondott a doki.
2017. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tobb vetelesem volt mar. 4-4,5 hettel a veteles utan jott meg mindig, de a legutobbi pont tegnap volt 6 hete es meg nem jott meg azota sem.

Elvileg 4-7 het teljesen normalis, utana nem art orvost felkeresni, nekem ezt mondtak.

En meg egy hetet varok.

2017. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolso mennyi idore mearadtal terhes a vetelesek kozott ? koszi
2017. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor varok meg
2017. márc. 15. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 hét telt el a műtét óta, mire megjött.
2017. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-esnek. Mindegyik veteles utan vartunk 3-5 honapot, akkor vedekeztunk direkt, mert nem akartunk egybol ujabb terhesseget. Nekem kellett ido, hogy "kipihenjem", feltoltodjek, plusz elsg sok vizsgalaton is voltunk, tobb orvost is felkerestunk, az ujabb eredmenyeket/konzultaciokat mindig megvartuk.

De maga a teherbeeses nekem konnyen megy, osszesen 6 terhessegbol 3 az elso probalkozos honapban fogant, ketto a masodikban, egyszer pedig 4. ciklusban lettem terhes.

2017. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kelemensárika válasza:
Attól függ, hogy mikor kezdtél el menstruálni. Az első ciklust követő egy vagy másfél évben még normális a rendszertelenség. Utána már javasolt orvoshoz fordulni, mert felmerülhet a hormonzavar probléma is.
2017. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!