Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehet ennek az oka masodik...

Mi lehet ennek az oka masodik babamat vesztettem el?

Figyelt kérdés

Hat hol is kezdjem februar 4diken.volt a menzeszem 4napot voltam ..vartam március 4ig es nem jott meg marcius 4diken reggel csinaltam terhesegi tesztett ami pozitiv volt majd marcius 7diken el mentem az orvoshoz ahol le szonoztak a hasamat majd alurol is es nem lattak semmit majd marcius 10diken el kezdett gorcsolni a hasam olyan reggel 10ora fele egy cseppet ki allt a fajas majd megint 20percre ra megint bele jott aztan delutan 1ora fele el mentem a nőihez amikor ma le vetkeztem voltna hogy meg szonoznak alurol mar veres volt a bugyim eloszor azt hittek hogy a menzeszem az a vert ki vettek a hcg_re es mutata a terheseget igy volt bele irva a papirba 46,5 (0,5)az orvos azt mondta terhesegnek szammit ami most kezdodik vagy vetelesnek tűnik. Majd marcius 11diken megint be mentem a korhazban mert ma egyre erosebb lett a verzes es a gorcs le vettek a vert a hcg_re de ma csak.40,2 volt masnap megint ugyan ugy szenvedtem megint le vettek a vert 20,0 egesz volt mar csak es akkor mondtak hogy vetelesem volt itthon 3-4napot szenvedtem szurtak inyekciot higy tisztuljak ki mert ha megint kaparnak akkor mar veszejes lenne nalam mert ma az elsovel is kapartak igy nem kapartak ki majd ra egy napra a.tisztasagi betetten ki esett belolem olyan ki kifli alaku volt nagyon ossze tortem mert ma a masodik babamat tettem le lelkileg nehez azt mondtak az orvosok hogy rizikos vagyok nagyon a terhesegben 19eves vagyok es ez miatt nem kapartak ki mert ha ki kapartak volna nem lehetne tobbe gyerekem mivel az anyamehem le vekonyodna es ossze csukodna ahogy mondta az orvos ..annyira felek mar nem is merek annyira probalkozni mi lehet ennek az oka hogy elhal bennem a baba?

Az orvos azt mondta 1honapos voltam hogy mig a burok ki fejlodott a anyamehemben es a placenta kezdodni fejlodni addigra elhal bennem..

Nagyon ossze vagyok torve nem tudnak ra jonni mi okozza eztett.



2017. márc. 16. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Es veteles utan a HCG: 6,2 IU/1
2017. márc. 16. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem javasoltak semmiféle kivizsgálást?
2017. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem
2017. márc. 20. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel nekem is volt egy missed ab.-m majd egy spontán vetélésem én is azt hittem már soha nem sikerül de 3.ra most itt van a pocakomban a 35hetes kisfiam nemsokára szülök :) nem biztos hogy veled van baj lehet csak pont mind a 3baba beteg lett volna.
2017. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mind a 2bocsánat
2017. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!