Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetes lennék/vagyok ma. Az...

8 hetes lennék/vagyok ma. Az ügyeleten csak 10mmes szabálytalan petezsákot, s benne szivműködést nem mutató embriókezdeményt láttak. Vetélés lesz a vége?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom; de eléggé úgy néz ki...
2017. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

8 hetesen mar nagyon kellene lennie szivhangnak...

DE: ha csak el van szamolva, maskor volt ovud, lehet meg nem tartasz valojaban a 8. hetnel. Ilyet is sokat hallani!

Tudod mikor volt peteeres es mikor lehetett a sikeres aktus?

2017. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen ures petezsak ...7 hetesen 6mm embrio szivhanggal..8 hetesen (ma ) szinten 6 mm embrio szivhang nelkul ...sajnos nekem nagyon ugy nez ki veteles lesz ...remelem nalad jobban alakul minden jot kivanok neked
2017. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Utols neked szabályos volt a petezsák?

A fiammal mensi alapján 7 hetesen petezsák látszoztt 8hetesen enyhén lapos petezsák embrióval, 9 hetesen lett pulzáció (hatalmas hematóma volt felezte euért nézték hetente) most lesz 3éves, de kiderült ő majd egy héttel később foggant és 32 napos ciklusnál. Ha nem.pontosak a ciklusaid vagy nem nézted a peteérésed minimális remény még lehet.

Most szintén valahogy itt tartok.Mensi alapján 5+5 hetesen csak egy üres szabályos 6mm petezsák látszott most hétfőn megyek vissza, hát kezdek izgulni.

2017. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valóban 8 hetes vagy, akkor kellene lennie szívhangnak. ☹ De szivpulzalasnak már 7 hetesen is kellene látszódnia.sajnálom, de ez valószínűleg missed ab lesz😔😔😔
2017. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lombikos vagyok ugyhogy biztos sajnos hogy nem kesobb volt a fogantatas
2017. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Még sírós, reménykedős hangulatomban tettem fel a kérdést. 6+4 nél is szabálytalan 11 mm petezsák volt, de 4 mm pulzáló embrióval. Így bíztam azért, de ma már csak 10 mm es volt a petezsák, összeesett. :( úgyhogy a remény elszált.. Feldobta az ügyeletes a műszeres befejezést. :( Kívánom mindenkinek a legjobbakat!
2017. márc. 31. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, kitartás, és mielőbbi babázást !
2017. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a deformált petezsák nem jelent jót.
2017. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap műszeres befejezés volt sajnos :(
2017. ápr. 2. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!