Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vett be valaki abortusz...

Vett be valaki abortusz tablettat?

Figyelt kérdés
Leallt az embrio fejlodese sajnos..az orvos abortusz tablettat ajanlott ....aki vett mar be hogy tortenik a veteles ? Mennyire fajdalmas ? Mennyire eros a verzes?
2017. ápr. 2. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Javaslom hogy ott tudakozódj, ahol élsz, mivel Mo.-n NINCS forgalomban abortusztabletta!
2017. ápr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanezt akartam irni, mint elso! Magyarorszagon nincs ilyen tabletta.
2017. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

"orvos abortusz tablettat ajanlott"


Ilyen nincs, nem a sarki fűszeres az orvos, hogy ajánlgasson.

"Az abortusztabletta csakis ellenőrzött, kórházi körülmények között alkalmazható"


Részletek: [link]

2017. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Magyarországon ez nem legális. Erre itt

Csak azt tudom mondani, amit eddig hallottam róla.

Igen erős görcsöket, és vérzést okoz. Sok esetben utána mindenképp szükség van műtétre, mivel nem tisztul ki rendesen a méh. Tehát ugyanott vagy.

2017. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...nagyon felek a mutettol ugyhogy inkabb elobb a tablettat vennem be bizom benne hogy nem lesz szukseg mutetre utanna ....inkabb olyanok valaszara lennek kivancsi aki vett be ...mit erzett
2017. ápr. 2. 08:45
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem erted, hogy Magyarorszagon nem fogsz talalni olyat aki vett be, mert itthon illegalis? Kulfoldi oldalakon erdeklodj, leginkabb ott, ahol elsz!
2017. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, azt kell megértened, hogy ez alapvetően egy magyar fórum. Valóban felbukkanak rendszeresen határon túli magyarok is, de releváns információkat mi az itthoni helyzetról tudunk adni és Magyarországon az abortusz tabletta nem a protokoll része. Ott tedd fel a kérdést, ahol a műtéted lesz, vagy olyan országok fórumain, ahol ez szintén legális, az osztrákoknál is elérhető ez az opció például. Elképzelhető, hogy idetéved véletlenül pont valaki, akinek van erről személyes tapasztalata, de elég kicsi rá az esély.
2017. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

A helyedben inkább a tabletta által okozott görcsöktől félnék.Ez nem egy sima menstruációs görcs!A műtét után ilyen viszont nem lesz.Tudom, mert vetéltem már el és utána semmi bajom nem volt, amikor műtétileg befejezték a terhességet.

Ha Magyarországon élsz, itt nem lesz esélyed hozzájutni.Ahhoz külföldre kell menjél.Gondolom nem lesz olcsó a dolog..

2017. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem jut el az agyadig, hogy Magyarorszagon NINCS?

Kerdezgess olyan forumon ahol van!

2017. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Ballagj el szépen az orvoshoz kérdező HÉTFŐN, és vállald a sorosodat. Életveszélyes számodra amiken töprengesz, persze hogy félsz a műtéttől, de ez már nem segít.
2017. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!