Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kémiai terhesség vagy koraveté...

Kémiai terhesség vagy koravetélés után mikor ürül ki a szervezetből a HCG?

Figyelt kérdés
A 17. DPO-n megjött, előtte 4 napig nagyon-nagyon halvány és nem erősödő tesztjeim voltak. Valaki itt az oldalon mondta hogy teszteljek, mert ő úgy járt, hogy kémiai terhesséhnek gondolta, vérzett, majd tesztet csinált és pozitív lett, kiderült hogy mégis van baba, csak ő az a típus, aki "menstruál" terhesség első hónapjaiban. Van ennek realitás alapja?
2017. ápr. 14. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a HCG hormon mennyi ido utan urulhet ki, de nekem 2 mensi jott a terhessegre, mert 11 hetes 4 napos terhesseget alapitottak meg az elso ultrahangon, majd a kiirt napon szuletett amit az ultrahang alapjan szamoltak ki.
2017. ápr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En azert elmennek egy nogyogyaszhoz, ha veteles, meg kell nezetned, minden kiurult-e, ez fontosmert szovodmenyei lehetnek, es akadalyozhat egy kovetkezo teherbeesest!
2017. ápr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ünnepek utánra van időpontom az orvosomhoz.
2017. ápr. 14. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség esetén pár nap alatt, vetélés esetén max. 2 hét.
2017. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Nekem is kémiai terhességem volt.

A 10. dpo-tól voltak szépen erősödő tesztjeim, de valami miatt rossz megérzésem volt. A 14 dpo-n voltam vv-n, csak 48 lett a hcg, akkor már tudtam, hogy vége. A 18. dpo-n már negatív volt a teszt. Csak a vv a biztos.

Nekem az a bajom, hogy azóta nem akar megjönni, 22. dpo-n vagyok, pedig már progit se szedek napok óta, és az is alacsony volt.

Aggódom, ilyenkor is lehet kaparás a vége?

2017. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felszívódott. Én megnézetném dokival, hogy mi a helyzet...
2017. ápr. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!