Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek volt nagyon korai...

Akinek volt nagyon korai vetélése, leírná hogy zajlott?

Figyelt kérdés
6. hét előtti vetélésre gondolok, 4-5 hetesen. Hogy indult be? Volt görcsölés? Milyen volt a vérzés? Megszokott, színben eltérő? Mennyit tartott? Esetleg még arról is írnál, hogy sikerült "kitisztulni", vagy szükség volt beavatkozásra?
2017. ápr. 14. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt vetélése 5hetesen. Együtt dolgozunk és ugye akkor még nem tudtam h várandós viszont nagyon rosszul lett görcsölt és elkezdett erősen vérezni. Nem kellett beavatkozás, de egy hétig erős "mensije" volt és görcsölt végig.
2017. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron volt. Kicsit jobban görcsöltem, mint szoktam (eleve nagyon erős gorcseim vannak mensikor), de ennyi. Ugyanúgy 3-4 napig tartott. Szóval ha nem jött volna ki egy egész nagy valami, es előzőleg nem teszteltem volna pozitívat, akkor tulajdonképpen észre se vettem volna, hogy elveteltem.
2017. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavalyelőtt volt. Menzeszkor nem szoktam görcsölni,akkor viszont nagyon. És hatalmas darabok távoztak belőlem és kicsit jobban is véreztem.
2017. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eloszor csak pici piros ver jott, bementunk a korhazba, neztek hcg szintet, ami mar nem volt eleg magas. Aztan ott a korhaz vecejeben megindult a veteles, sotetvoros, nagy verdarabokkal es gorcsokkel.Aznap meg is mutottek, masnap hazamentem.
2017. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, miért kellett azonnal műteni? Hány hetes voltál?
2017. ápr. 14. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Osszel volt, 6 hetesen. Delutan es este 1-1 csepp vilagosbarna cucc a wc papiron. Felhivtam a dokit, azt mondta masnap menjek be, ramnez.

Ejszaka pisileskor veres volt a wc papir, azonnal ugyeletre mentunk (ejjel 2 volt). Megneztek, ott volt a petezsak (meg nem volt embrio, ez mar gyanus volt), hazakuldtek, valtottunk ki utrogestant.

Reggel felkeltem, wc papir erosen veres, mintha dupla erovel megjott volna. Dokit hivom, azt mondta fekudjek, delutan menjek hozza megnez. Egesz delutanig vereztem, utrot bevettem, mire bementunk mar tudtam, eselytelen minden. A verzes darabossa valt, kozvetlenul vizsgalat elott mar egy feheres csomot is lattam a papiron. Tudtam, a petezsak lesz az. A vizsgalatkor a doki azt mondta, teljesen kiurultem.

Ot napig vereztem, erosen, de gorcsok nem igazan voltak. 1 het mulva kontroll, kitisztultam teljesen, a dokimtol zold utat kaptunk :)) a 3. ciklusban ismet pozitivat teszteltem, Karacsony masnapjan. Mar 20 hetes vagyok.

2017. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ági83 ***** válasza:
Nekem pár hónapja volt. Délelőtt enyhe szurkálódás főleg mikor leültem,enyhe görcsök. Kora délutàn barnázás,majd enyhe vérzés. Kórházban kaptam utrót,de másnap hatalmas görcsökkel és vérzéssel távozott az embrió a hatodik hét végén. Reggel uh alapján teljesen kitisztult.
2017. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Reggel elmentem pisilni és amikor megtöröltem magam éreztem,hogy valami nincs rendben,akkor kezdtem vérezni. Elmentem orvoshoz de már csak a vetélést tudta megállapítani, aznap délutántól ömlött belőlem a vér,annyira,hogy többször alig tudtam felállni a wc-ről. Nagy darabok is távoztak, egy hétig véreztem,műtétre nem volt szükség.
2017. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4/8as vagyok. Kerdeztek, h ettem e aznap es miutan nem, igy mar nem kuldtek haza omlo verrel, hanem megcsinaltak a mutetet.
2017. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja es ~6hetes voltam
2017. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!