Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ismeri valaki Dr. Fülöp...

Ismeri valaki Dr. Fülöp Vilmos-t? 2 vetélésen vagyok túl, gondoltam, hogy elmennék hozzá. Van tapasztalatotok? Milyen vizsgálatokat kér, milyeneket fogad el? Mennyi idő hozzá bekerülni? Elérhetősége?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kezdtem hozzá járni, nagyon bízom benne. A vizsgálatokat személyre és kórelőzményre szabottan írja fel, sajnos nincs olyan, amit tutira érdemes előre megcsináltatni. A már meglévő vizsgálatokat is ciklus és a korábbi probléma függvényében kéri és fogadja el, vigyél magaddal minden korábbi vizsgálatot időrendben összerakva, hogy gyorsan ki tudd keresni, amiket kér majd. Amit biztosan kérni fog, az a korábbi vetélések szövettana, ha műszeres befejezés történt. Nem mindig adják ki, de elvileg készítenek, ennek utána tudsz járni a műtétet végző orvosnál.


Sajnos több hónap a várakozási idő, de én hiszem, hogy megéri kivárni. Sok vizsgálatot fog előírni, amik között vannak látszólag furák (és többségük költséges), de nekem bármit megér, hogy több vetélést ne kelljen átélnem. Kaptam étkezésre, sportra is tanácsokat, vitaminokat is ajánlott, szóval nagyon komplex a kivizsgálás és kezelés egyaránt. Tollat és jegyzetfüzetet vigyél! :)


Dr. Fülöp Vilmos

Onkológus


Budapest | 1139 Budapest, Gömb u. 27.


Magánrendelés


1/270-1731

2017. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezhetem, neked milyen vizsgálatokat javasolt? Érdekel, hogy kb. mire számíthatok...én szeptemberre kaptam időpontot, hát még elég messze van. ☹
2017. ápr. 27. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Oh, tényleg elég messze van. Sajnálom. Ha kiszámolom, én is öt hónapra kaptam időpontot, úgy látszik, ez az átlag. A konzultáción nagyon részletesen kikérdez, érdemes átgondolni minden előzményt.


Szerintem cikluskövetést biztos kérni fog. Az elég macerás, mert a peteérést végig kell követni ultrahangon és a hormonváltozásokat vérvételekkel. Két naponta kell ultrahangra menni középidőben. Vérvétel csak kétszer van, a ciklus elején és peteérés után. Nekem két hónap cikluskövetést kért.


Aztán egy csomó egyéb vérvizsgálat. Hormonok, autoimmun vizsgálatok, cukor, pajzsmirigy, kromoszómavizsgálat (az a páromnak is kellett), véralvadási, trombózis hajlam. Aztán kért még rendes nagylabort, meg helicobacter kilégzés tesztet, 3d méhüreg ultrahangot. És persze spermatogram vizsgálatot a páromnak. Nagyjából ennyi. Azt mondták, hogy van akiknek jóval több vizsgálatot ír elő... :)

2017. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!