Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valaki akinek a 7. Héten...

Volt valaki akinek a 7. Héten lett szívhangja?

Figyelt kérdés
7. Hétben vagyok, nincs szívhang kb a 4 héten 1x véreztem, de azóta semmi csak néha görcsök. Fejlődik, de elakarják venni mondván elhalt. Mit csináljak???
2017. máj. 5. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhal, nem fejlődik. 7. héten legtöbb esetben már azért van szívhang. Honnan tudod, hogy fejlődik Maga az embrió nő, vagy csak a petezsák, mit mondanak az orvosok?
2017. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Mit csináljak???



Azt amit az orvos mond. Ha elhalt nem fog föltámadni.

2017. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Ezért van az elöírásban hogy 10 héten van az elsö vizsgálat, ha nincsen fájdalom vagy más probléma.

10 héten már az embrio feje, lábai és szinte minden kifejlödött, van szívhang...

7-ik héten már pulzálást kellene látni.

2017. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Mit jelent az, hogy fejlődik? Hányszor nézték meg? Hány naposak a ciklusaid? Elvenni ne hasraütés-szerűen szokták, ha a hetedik héten vagy, akkor már tényleg rég kéne legyen szívhang. Ha fejlődne, akkor lenne.
2017. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Már 6 hetesen volt szívhang. De jó ötlet, hogy ha semmi panaszod, várj a 10.hétig és nézzenek rá újra, hátha. Csak ne éld bele nagyon magad :(
2017. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6. heten nekem is volt szivhangja.
2017. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy később fogant, akkor még van remény. De gondolom, az orvos látja a méreteit, és azok alapján nem optimista.

A műtétet saját felelősségre elutasíthatod, a legrosszabb, ami történhet, hogy megindul a vetélés, és ha nem ürül ki teljesen, a műtőasztalon végzed. De lehet, hogy lezajlik magától rendben, és nem kell műteni. De az is lehet, hogy vársz még 1 vagy 2 hetet, és ha akkor sincs szívhang, és nem indult meg a vetélés, akkor műtenek meg.

Sajnos a vérzés nem jó jel. Kis vérzéssel is elhalhat a terehesség. Sőt, vérzés nélkül is.

2017. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még szívhang 7. héten, de pulzálás látszott, és nőtt is a korábbi adatokhoz képest.
2017. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A 4. Hét óta megnézték a 6. Héten is és most is! 6.héten szikhólyag 14mm embrió 3,7mm! 7. Héten szikhólyag 18,5mm embrió 7,5mm. Az aggályom az, hogy mi van ha elvagyok számolva?kb-ra se tudom mikor eshettem teherbe. A vérzésem a 4. Héten valószínűleg a méhszájsebemből adódott! Nagyokosok kímèljenek csak az írjon aki volt már ilyen cipőben! Köszönöm!
2017. máj. 5. 15:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Szikhólyag helyett nem a petezsák méreteit írtad?
2017. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!