Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » HcG 130.6,5+4hetes korban?

HcG 130.6,5+4hetes korban?

Figyelt kérdés

Igen gondolom nagyon keves, mert a petezsák is 3mmig nőtt! Érdekelne h van esélye h kiürül vagy biztosan kell a mutet? 17 én megyek csal kontrollra.

Elso hcg eredménye 3 nappal elotte 150,3volt!

A masik kerdesem h ti mikor estetek utána újra teherbe? Koszonom szepen!


2017. máj. 6. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esély van a kiürülésre. Nekem 295-ös hcg volt és spontán ment el :( ennek már 2 éve...azóta sem sikrült pozitívat tesztelnem :(
2017. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lenne egy undi kerdesem. Fél napig fekete ver folyt meg sotetbarna azota piros darabos. Amiatt lehetett barna h progi miatt nem tudott elkezdodni a veteles idoben?

Koszonom h leirtad remelem nem lesz gond.

Hany hónappal utána sikerult???

2017. máj. 6. 16:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Neharagudj most olvasom h nem sikerult félre néztem!
2017. máj. 6. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem műtét volt, a harmadik ciklus volt utána sikeres.

Nem is vártam a kiürülésre, engem jobban megnyugtatott, hogy rendesen kitisztitottak. Féltem volna, hogy valami nem ürül ki, begyullad, és többel kötöm be.

Igaz, nekem már mensi szerint 8 hetes volt, de nem volt embrió sosem, csak szikholyagig jutott az a terhesség.

2017. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En nagyobb terhessegekkel veteltem, de egy kivetelevel kiurult mind magatol. Annal az egynel is azert dontottem egybol a mutet mellett, mert az volt az elso es nem gondoltam, hogy tobbszor elofordulhat, igy hamar tul akartam lenni rajta. De utana meg ket even belul veeltem 3x, akkor mar nem akartam mutetet, ha elkerulheto es az orvosom sem eroltette, csak ha muszaj lett volna.

En csak egyet veteltem 5-6 het kozott, az nem is igazan fajt, csak olyan volt, mint egy erosebb mensi kozepes gorcsokkel. A tobbi 9-12. het kozott ment el, volt, amelyikkel hosszabban vajudtam, mint amikor szultem, az nem volt kellemes.


Az, hogy mikor indul be a veteles a progeszteronszinttol fugg. A hcg utana urul foleg, de meg hetekig jelen lehet a szervezetedben.

A progeszteronpotlas mellett is elkezdodhet akar a veteles, a szervezet altal termelt progi sokkal-sokkal tobb, mint amit potlassal bevisz az ember, tehat elsosorban a te tested altal termelt progiszintnek kell leesnie ahhoz, hogy meginduljon a veteles. Termeszetesen a potlast igy is abba kell hagyni azonnal, amikor mar biztos, hogy elhalt a terhesseg.

Van, akinek napok alatt leesik a progiszint, van, akinek 3 hetet is varnia kell. Ilyen fiatal terhessegnel szerintem inkabb napok, nem fog sokaig tartani, foleg ha mar most is verzel. Valoszinuleg latni sem fogsz semmit, 3 mm-es petezsakot nem lehet eszrevenni, ha darabokat latsz az valoszinuleg a megvastagodott mehnyalkahartya lesz, ilyenkor gyakori, hogy nagyobb darabokban valik le.

Van par fontos dolog, amire oda kell figyelni, ha belazasodsz, kifejezetten budos ver urul, tul soknak erzed a verveszteseget, szedulsz, stb, akkor azonnal orvos, illetve ha ugy erzed, hogy a nagyjan tul vagy, akkor szinten menj el vizsgalatra. Nekem soha nem volt semmi bajom a fajdalmon es vervesztesegen kivul (ami normalis), de igy is 2-3 alkalommal neztek uh-n kozben, utana, majd kontrollon, hogy kiurult-e minden.

Termeszetes veteles utan nekem mindig egy ciklus kihagyast javasoltak, bar mi tobbet is vartunk sajat dontesbol es a kivizsgalasok miatt.

2017. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!